Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Verkeersmaatregelen “te moeilijk” voor Zuidhorners

19 november 2013    Zuidhorn-nieuws
Raadslid twijfelt aan stuurmanskunsten bezoekers Sporthal
Parkeerplaats zuidhorn sporthal

Eerder was de parkeergarage al lastig in te rijden nu blijkt keren op de weg een probleem voor automobilisten. Althans volgens raadslid Minko Jansma van de PvdA. Volgens hem is een aantal veranderingen in de verkeersafwikkeling bij de Sporthal Q Silver S ondoordacht en onzinnig. Een van de ingangen van de parkeerplaatsen is aangeduid als een doodlopende weg waardoor automobilisten deze ingang volgens het raadslid mijden. En wel omdat er geen mogelijkheid is om op het einde te kunnen keren. Voor deze “rare”verandering kon je nog linksaf naar de volgende parkeerplaatsen, of kon je je weg vervolgen stelt hij in het vragenuur. Zijn fractie dringt aan op het terugdringen van deze “onzinnige” maatregelen.

Fred Stol vond de toon van zijn vragen onprettig. “Zo lijkt het wel of we maar wat doen” reageerde hij. Er is overleg geweest tussen de partijen, vvzuidhorn, Stichting Q Silver S en er is voor deze oplossing gekozen. Hij nodigde Jansma uit om ter plekke de situatie nog eens in ogenschouw te nemen en de proef op de som te nemen.

  • Parkeerplaats zuidhorn sporthal2
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Gronings vuur westerkwartier

Gronings Vuur organiseert theaterdagen voor jongeren

20 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Gronings Vuur organiseert in aanloop naar Aan Boord op 14 en 15 augustus theaterdagen voor jongeren die het leuk vinden om mee te spelen.
Lees verder →
Rondje zummer

Rondje Zummer doet ook Visvliet aan. Geert Zijlstra, verhalenverteller vaart mee

20 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Vrijdag 24 juli is de laatste stop in Visvliet, bij de Friese (gerkes) brug. Hier komen ze tussen 13:00 en 13:30 uur aan.
Lees verder →
Burgemeester ard van der tuuk aan de telefoon

Wijzigingen openingstijden gemeentehuis Zuidhorn in de zomervakantie

20 juli 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Telefonisch wel de hele dag bereikbaar van 8.00 – 17.00 uur
Lees verder →
Albert heijn Mollematocht 2026

Supermarkt in Zuidhorn ontruimd

20 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
na melding van vreemde geur
Lees verder →
Parasol tuin

Zo richt je een tuin in die ook in het noorden écht lekker zit

20 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Wie in Zuidhorn of het Westerkwartier woont, heeft vaak iets wat veel Randstedelingen missen: ruimte.
Lees verder →
Mollematocht 2026 (22)

Mollematocht; Tot volgend jaar? “daarover is nog geen besluit gevallen”

19 juli 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
“Fanclub” Bauke stond weer klaar in Zuidhorn
Lees verder →