Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Verkeersmaatregelen “te moeilijk” voor Zuidhorners

19 november 2013    Zuidhorn-nieuws
Raadslid twijfelt aan stuurmanskunsten bezoekers Sporthal
Parkeerplaats zuidhorn sporthal

Eerder was de parkeergarage al lastig in te rijden nu blijkt keren op de weg een probleem voor automobilisten. Althans volgens raadslid Minko Jansma van de PvdA. Volgens hem is een aantal veranderingen in de verkeersafwikkeling bij de Sporthal Q Silver S ondoordacht en onzinnig. Een van de ingangen van de parkeerplaatsen is aangeduid als een doodlopende weg waardoor automobilisten deze ingang volgens het raadslid mijden. En wel omdat er geen mogelijkheid is om op het einde te kunnen keren. Voor deze “rare”verandering kon je nog linksaf naar de volgende parkeerplaatsen, of kon je je weg vervolgen stelt hij in het vragenuur. Zijn fractie dringt aan op het terugdringen van deze “onzinnige” maatregelen.

Fred Stol vond de toon van zijn vragen onprettig. “Zo lijkt het wel of we maar wat doen” reageerde hij. Er is overleg geweest tussen de partijen, vvzuidhorn, Stichting Q Silver S en er is voor deze oplossing gekozen. Hij nodigde Jansma uit om ter plekke de situatie nog eens in ogenschouw te nemen en de proef op de som te nemen.

  • Parkeerplaats zuidhorn sporthal2
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Vandalisme vvzuidhorn (1)

Stoere jongens vernielen voor duizenden euro’s bij VVZuidhorn

18 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Misschien om indruk te maken op de meisjes?
Lees verder →
Zonnepanelen1

Vergunning voor zonnepark Noordhorn

18 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
zonnepark met batterijopslag De plannen voor een nieuw zonnepark met batterijopslag nabij Noordhorn en Zuidhorn kunnen doorgaan.
Lees verder →
Nichewoningen de oostergast

Woningen met unieke kenmerken en faciliteiten fase 2da-noord van De Oostergast

18 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Extenzo en AAS winnen prijsvraag nichewoningen De Oostergast Zuidhorn
Lees verder →
Politieauto

Auto en fietser betrokken bij ongeval

16 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
vervoer naar het ziekenhuis niet nodig
Lees verder →
Agro niehove voederhaag

Zomertour langs Groningse boeren brengt bomenlandbouw in beeld

16 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Volop belangstelling voor agroforestry tijdens vijf bijeenkomsten
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Aangepaste openingstijden, subsidieregelingen & korting op regenton

15 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 8 juli 2025
Lees verder →