Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Verbouw kantine vvZuidhorn vordert gestaag

25 januari 2021    Zuidhorn-nieuws
Vrijwilligers pakken de kwast en professionals het grote werk
Sporthal quicksilvers

De kantine die is overgenomen door vvZuidhorn van de stichting die de kantine beheerde wordt flink verbouwd en aangepast aan de huidige maatstaven.

Ook de afgelopen week zijn er weer meters gemaakt in de kantine van Sporthal Q SilverS.

Zo is de doorgang naast de bar richting de kleedkamers van de sporthal afgesloten en is er een nieuwe doorgang van de keuken naar de kantine gerealiseerd.

Op de foto's is dit mooi te zien. Maar er wordt ook belangrijk werk verricht buiten de (foto)camera om, bijvoorbeeld het organiseren van de inkoop en alle contracten die daar bij horen. Daarnaast wordt er achter de schermen hard gewerkt aan het verkrijgen van de benodigde vergunningen, zodat de club - als straks alles weer opengaat - ook een hapje en drankje mag verstrekken.

De aanpak van de kantine is in twee fasen verdeeld. Eerst de renovatie van de huidige kantine, met een volledig nieuwe inrichting, een gezamenlijke ingang voor de sportverenigingen en het scheiden van de kantine en de entree van de sporthal. Daarna de tweede fase, een uitbreiding van de kantine, waarbij het huidige terras bij de kantine wordt betrokken.

De tweede fase start nadat er eerst “gedraaid” wordt zodat bekeken en ervaren wordt hoe het is om een eigen kantine te hebben. Daarnaast is voor de uitbreiding een vergunningstraject noodzakelijk en dat kost tijd.

  • Kantine
  • Kantine2
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Peuterdans-2-980x654

Samen dansen met je peuter!

09 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Op woensdagochtend is het feest in Zuidhorn!
Lees verder →
Witte stok

Dag van de Witte Stok in Zuidhorn

09 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
extra aandacht gevraagd voor gebruikers van de Witte Stok
Lees verder →
Wespen

Limonadewesp nipt op 1 in nationale wespentelling

08 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Beduidend minder dan het gemiddelde in 2025
Lees verder →
Kantoor man

Een toprol in tech

08 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Lees verder →
Crevix-dijkstra

Crevix; Creatieve en artistieke 3D producten uit Zuidhorn

08 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
gepersonaliseerde 3D-geprinte lampen, sportlampen en clubdisplays
Lees verder →
Isolatie-aanpak (1)

Gemeente Westerkwartier organiseert informatiemarkten over isolatie- en ventilatiesubsidies

08 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Subsidie tot 100% van de kosten
Lees verder →