Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Veel bronzen plakken voor Aquaflippers

6 december 2010    Zuidhorn-nieuws
Op 4 december hebben 18 zwemmers van de Aquaflippers meegedaan aan de 100 meterwedstrijd in het prachtige Helperbad in Groningen. De Aquaflippers konden de afgelopen week niet trainen vanwege de sluiting van

Op 4 december hebben 18 zwemmers van de Aquaflippers meegedaan aan de 100 meterwedstrijd in het prachtige Helperbad in Groningen. De Aquaflippers konden de afgelopen week niet trainen vanwege de sluiting van het zwembad “De Waterborgh”. Het deerde de Aquaflippers niet.

Zij presteerden uitstekend met één zilveren en vijf bronzen medailles. Een geweldige prestatie gezien het sterke deelnemersveld met onder andere zwemmers van Trivia, Zeno en Nova. Op de 100 meter rugslag behaalde Johan Wijma een zilveren medaille. Floor Gerritsma, Sanne Kamminga, Niels Kasper, Remco Stam en Suzanne Teuben behaalden brons. Casper Tiggelaar viel net buiten de medailles met een vierde plaats. Er werden maar liefst 19 persoonlijke records verbeterd. Opvallende prestaties werden geleverd door Isabelle Dijkhuis (PR op 200 meter vlinderslag en een tweede plaats), Joshua Knoop (PR op de 100 meter rugslag en vrije slag), Kris van Noord (PR op 100 meter rugslag), Marijn Tiggelaar (PR op 100 meter rugslag en 200 meter vlinderslag), Edwin van der Veen (PR op 100 meter rugslag), Els Venema, Eric en Han Zwiep (allen een PR op 100 meter vrije slag). Eline Zuidema (100 meter vrije slag), Anouk Martini (100 meter rugslag) en Esther Schipper (200 meter wisselslag) kwamen in de buurt van hun persoonlijke record.

Dit verslag is geschreven door: Marco Gerritsma
6-12-2010 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Zwerfvuilactieaduard

“Help de wereld” en “de natuur gaat kapot”

23 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Aftrap zwerfafvaldag bij SWS De Adeborg te Aduard
Lees verder →
Politieauto

Zichtbaar Veilig: excursie langs (on)veilige plekken in Westerkwartier

22 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Initiatief van Gemeenteraadsleden Annelie Bonnet (D66) en Myra Eeken-Hermans (PvdA)
Lees verder →
Ieder kind een boom-grootegast nederveen-jelmer 20-03-2026 fotoevertbuiten

Eerste fruitboom uitgereikt voor project ‘Ieder kind een boom’

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Basisschoolkinderen en schoolmedewerkers konden de afgelopen weken een gratis fruitboom aanvragen. In totaal hebben 3.240 liefhebbers een boom aangevraagd, een mooi resultaat.
Lees verder →
Ard van der tuuk burgemeester

Voorlopige uitslag gemeenteraadsverkiezingen 2026

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
gemeente Westerkwartier houdt vrijdag duidingsdebat in gemeentehuis
Lees verder →
Sterkwkwoning

Bloeiende partij Sterk Westerkwartier bedankt al haar kiezers!

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
verdubbeld van 3 zetels naar 6 zetels!
Lees verder →
Richard lamberst

Nieuwe kavels in de verkoop op bedrijvenpark Leeksterveld in Leek

20 maart 2026    Regio-nieuws
De afgelopen jaren hebben zich al veel bedrijven gemeld bij de gemeente.
Lees verder →