Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Uitvoering Showkorps DINDUA Rocked!

7 maart 2011    Zuidhorn-nieuws
Op zaterdag 5 maart stond de uitvoering van Showkorps DINDUA in het teken van de muziek van Queen! De opening werd verzorgd door een slagwerker en een danser, gevolgd door het combo

Op zaterdag 5 maart stond de uitvoering van Showkorps DINDUA in het teken van de muziek van Queen! De opening werd verzorgd door een slagwerker en een danser, gevolgd door het combo en de muzikanten van de showband met “Innuendo”. Voorzitter Roel Nabring opende de avond officieel, waarna de drumline een slagwerkcadence speelde. De showband bracht hierna het klassieke nummer Badinarie te gehore. Het eerste blok werd afgesloten met een ABBA Medley. De 2Xtreme Pre-Cadets maakten ook hun opwachting met de show “Een magische reis door India”. De jonge meiden kregen het publiek flink aan het klappen. Voor de jonge muzikanten was een bezemsteel het instrument en samen met hun instructie lieten zij een ontzettend leuke act zien. Voor de pauze werden de jubilarissen gehuldigd en dit jaar kregen Linda Hubers (guard) een zilveren speldje en Mariël Nabring (muzikant) een bronzen speldje.

Na de pauze beten de 2Xtreme Cadets het spits af met “Our way the African way”. Na deze leuke show werd de vloer schoongeveegd door de muzikanten met “Brooms”. In een vloeiende beweging namen de Boom Boom Boys het roer over en speelden samen met het combo “I want to break free”.
De leden van 2Xtreme A betraden de vloer met de show “Mercy”, waarmee zij momenteel meedoen aan de contesten van Colorguard Nederland. De uitvoering werd afgesloten door de showband en het combo met een aantal nummers van het nieuwe showprogramma. In de aanloop naar het Wereld Muziek Concours van 2013 zal het showkorps een show ontwikkelen gebaseerd op de musical “We will rock you”. In deze musical staat de muziek van Queen centraal. Om alvast een voorproefje te geven, werden de nummers “Innuendo”, “Save me” en “Breakthrough” gespeeld.
Hiermee zat de uitvoering van 2011 erop. Op de klanken van het combo met “Crazy little thing called love” kwamen alle leden van de showband nog eenmaal op voor het slotapplaus.
7-03-2011 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Ieder kind een boom-grootegast nederveen-jelmer 20-03-2026 fotoevertbuiten

Eerste fruitboom uitgereikt voor project ‘Ieder kind een boom’

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Basisschoolkinderen en schoolmedewerkers konden de afgelopen weken een gratis fruitboom aanvragen. In totaal hebben 3.240 liefhebbers een boom aangevraagd, een mooi resultaat.
Lees verder →
Ard van der tuuk burgemeester

Voorlopige uitslag gemeenteraadsverkiezingen 2026

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
gemeente Westerkwartier houdt vrijdag duidingsdebat in gemeentehuis
Lees verder →
Sterkwkwoning

Bloeiende partij Sterk Westerkwartier bedankt al haar kiezers!

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
verdubbeld van 3 zetels naar 6 zetels!
Lees verder →
Richard lamberst

Nieuwe kavels in de verkoop op bedrijvenpark Leeksterveld in Leek

20 maart 2026    Regio-nieuws
De afgelopen jaren hebben zich al veel bedrijven gemeld bij de gemeente.
Lees verder →
 

Meer dan 2.500 leerlingen doen mee aan 15e zwerfafvalactie van NDCE Westerkwartier

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
”Het is mooi om te zien hoe leerlingen zich hiervoor inzetten en samen zorgen voor een schonere en leefbaardere schoolomgeving en buurt.”
Lees verder →
Iphone

Zo kies je een slim én goedkoop mobiel abonnement

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Je mobiele telefoon is tegenwoordig bijna een verlengstuk van jezelf.
Lees verder →