Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

‘U-bocht’ voor fietsers tussen Stad en Zuidhorn weer terug

12 februari 2025    Zuidhorn-nieuws
"maar waarom kan dan het wegdek niet een beetje beter worden gemaakt? Het is heel vervelend fietsen, vooral met smalle banden!" aldus een gebruiker
U bocht

Fietsers op de Doorfietsroute van Zuidhorn naar Groningen ( en vice versa ) moeten vanaf heden anders rijden langs de Friesestraatweg tussen Aduard en Nieuwklap. 

Fietsers kunnen hier zo’n vijftien weken lang niet in één rechte lijn doorfietsen, maar worden omgeleid via een zogenaamde U-bocht. Fietsers worden met borden gewaarschuwd en via een wegafscheiding langs de afzetting geleid. Overig verkeer heeft geen hinder van de omleiding.

Volgens de provincie Groningen is de omleiding nodig om bouwterrein, wat is gebruikt voor de aanleg van de hoogspanningsmasten, te ontmantelen. De omleidingsroute voor fietsers is in eerdere fasen van deze werkzaamheden ook gebruikt.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Dichtclub summerproat

Dichtclub op Summerproat: 74 unieke woorden voor zes dichters

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Woorden als "schutteldoek"; en "skutteldoek"
Lees verder →
College 2026

Nieuw college van B&W Westerkwartier

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
burgemeester Van der Tuuk met de wethouders Haze (VZ Westerkwartier), Lamberst (VZ Westerkwartier), Schollema (PRO), Steenbergen (ChristenUnie Westerkwartier) en Betten (VVD).
Lees verder →
Politie insluipers inbraak

Voetjes-actie maakt inwoners bewust van inbraakrisico’s

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Medewerkers van gemeente Westerkwartier, politie en woningcorporatie Wold & Waard maakten afgelopen week rondes door verschillende dorpen in de gemeente.
Lees verder →
Veiligheidsdag2026

Veiligheidsdag Westerkwartier: zet hem vast in je agenda

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Op zaterdag 29 augustus staat Familiepark Nienoord in Leek volledig in het teken van veiligheid.
Lees verder →
Slaapkamer bed

Het beste bed voor zijslapers, rugslapers en buikslapers

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Lekker wakker worden begint bij een bed dat past bij jouw lichaam en slaaphouding. Als je nek, schouders of rug ’s ochtends vaak stijf aanvoelen, kan de ondersteuning beter. Een fijn bed geeft rust, voelt comfortabel en helpt je ontspannen liggen. Daardoor slaap je dieper en stap je...
Lees verder →
Hero

Een dorpsactiviteit voorbereiden: kleding op de takenlijst vóór de laatste week

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Bij verenigingen en dorpsactiviteiten wordt kleding vaak gezien als detail. In werkelijkheid beïnvloedt het herkenbaarheid, foto's en de rust van de organisatie.
Lees verder →