Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

‘U-bocht’ voor fietsers tussen Stad en Zuidhorn weer terug

12 februari 2025    Zuidhorn-nieuws
"maar waarom kan dan het wegdek niet een beetje beter worden gemaakt? Het is heel vervelend fietsen, vooral met smalle banden!" aldus een gebruiker
U bocht

Fietsers op de Doorfietsroute van Zuidhorn naar Groningen ( en vice versa ) moeten vanaf heden anders rijden langs de Friesestraatweg tussen Aduard en Nieuwklap. 

Fietsers kunnen hier zo’n vijftien weken lang niet in één rechte lijn doorfietsen, maar worden omgeleid via een zogenaamde U-bocht. Fietsers worden met borden gewaarschuwd en via een wegafscheiding langs de afzetting geleid. Overig verkeer heeft geen hinder van de omleiding.

Volgens de provincie Groningen is de omleiding nodig om bouwterrein, wat is gebruikt voor de aanleg van de hoogspanningsmasten, te ontmantelen. De omleidingsroute voor fietsers is in eerdere fasen van deze werkzaamheden ook gebruikt.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Boerenbijeenkomst sw2

Verfrissende blik en heldere kijk op de toekomst door inspirerende boerenbijeenkomst

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Sterk Westerkwartier werd bijgepraat en bovenal ideeën mee gegeven over de toekomst van de boerenbedrijven
Lees verder →
Sterk westerkwartier thomashuis

Thomashuis in Niebert alweer 15 jaar oud!

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Sterk Westerkwartier kreeg goed beeld van kleinschalige woonvorm voor mensen met verstandelijke beperking
Lees verder →
Symbolische overhandiging vergunning woningen aan de nieuweweg in nuis-1

Plan voor bouw van vier woningen aan de Nieuweweg in Nuis

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
​De verwachting is, dat Plegt-Vos in het voorjaar van 2026 met de bouw van de woningen start
Lees verder →
Moeder-kind

Onze kinderen zijn geen verdienmodel

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Investeren in gezinswerkers en schoolmaatschappelijk werk voor sterke, veilige gezinnen
Lees verder →
Bedrijfsbezoek koopman ovgz (21)

Koopman verhuist alsnog naar Leek

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
De directie van Koopman Logistics Group heeft een groot perceel grond aangekocht op het bedrijventerrein Leeksterveld pal aan de A7 in Leek
Lees verder →
Richard lamberst

Subsidies voor aanpak rotonde N372/A7 in Leek en aanleg fietsonderdoorgang A7

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Verhogen verkeersveiligheid en verbeteren doorstroming
Lees verder →