Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Tweede Berlijn-thriller van Marianne Vogel

21 oktober 2014    Zuidhorn-nieuws
Feestelijke boekpresentatie vrijdag 31 oktober
Marianne vogel

De Zuidhornse coach en docent Marianne Vogel komt met haar tweede Berlijnse thriller: “In de schaduw van Marlene Dietrich”. Van haar eerste thriller, “Gedeelde stad, geheelde stad”, verscheen bij uitgeverij Aspekt onlangs de tweede druk.

In het nieuwe boek van Marianne Vogel moeten twee Amsterdamse particulier onderzoekers voor een opdrachtgeefster met spoed de levensloop van haar Berlijnse grootmoeder achterhalen. Deze vrouw overleed in de gouden jaren twintig. Het onderzoek voert de beide speurders mee naar de roemruchte wereld van revues, cabaret, nachtclubs en film. Onverbiddelijk worden zij meegezogen in oude intriges en in een nieuwe moordzaak. “In de schaduw van Marlene Dietrich” gaat over idolen, de vergankelijkheid van roem en de fatale kracht van Duitse en Nederlandse familiegeheimen. De thriller speelt zich deels in Groningen af en bevat een plattegrond van Berlijn. Prijs 17,95.

De feestelijke boekpresentatie is op vrijdag 31 oktober bij boekhandel Godert Walter, Oude Ebbingestraat 53, Groningen. De presentatie zal bestaan uit een praatje van de auteur, voorlezen uit de thriller, discussie, borrel en signeersessie. Aanvang 20.00 uur, toegang gratis. Aanmelding (verplicht wegens beperkt aantal zitplaatsen): info@godertwalter.nl.

  • Marianne vogel thriller
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Route lopen

Kunst-ommetje Zuidhorn doet mee aan verkiezing van het Mooiste Ommetje van Groningen!

24 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Dingt mee naar de hoofdprijs!
Lees verder →
Groente fruit

Subsidie voor vernieuwende ideeën om voedsel lokaal en duurzaam te produceren

24 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Ondernemers in de Groninger voedselketen kunnen de komende drie jaar subsidie krijgen om nieuwe lokale voedselprojecten te starte
Lees verder →
Dominee poot eigen foto

Studieavond met ds. Henk Poot in Zuidhorn

24 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
‘Is Israël nog steeds Gods volk?’
Lees verder →
Henri olivier

Expositie: hoe een huisschilder een succesvol kunstschilder werd

21 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
De expositie wordt feestelijk geopend in het CCZ op zondag 25 januari om 14.00 uur.
Lees verder →
Richard lamberst

College zet volgende stap richting circulair bedrijventerrein en nieuw grondstoffencentrum

21 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
“Wij kiezen in het Westerkwartier bewust voor een bredere kijk op waarde. Het gaat niet alleen om euro’s per vierkante meter, maar om wat een plek bijdraagt aan gezondheid, verbondenheid en toekomstbestendigheid.
Lees verder →
Hellingbaan open (1)

Brug Zuidhorn weer toegankelijk voor voetgangers en fietsers

20 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
werkzaamheden hellingbanen klaar
Lees verder →