Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Tribute band Creedence Clearwater in Niehove

20 april 2009    Zuidhorn-nieuws
Zaterdagavond 9 mei 2009 treden The Fortunate Sons op in Niehove. In de knusse bovenzaal van het sfeervolle café Eisseshof vindt het optreden plaats.The Fortunate Sons:The Fortunate Sons vonden dat het CCR

Zaterdagavond 9 mei 2009 treden The Fortunate Sons op in Niehove.
In de knusse bovenzaal van het sfeervolle café Eisseshof vindt het optreden plaats.

The Fortunate Sons:

The Fortunate Sons vonden dat het CCR repertoire niet voor de bühne verloren moest gaan en hebben zich ontpopt als trefzekere vertolkers van hun helden. Met hun spetterende “Tribute to CCR” hebben ze in de afgelopen jaren talloze wervelende shows in binnen -en buitenland gegeven. The Fortunate Sons weten als geen ander met hun “Tribute to C.C.R.” de sfeer en het gevoel van de jaren ’60 en ’70, de bloeiperiode van de popmuziek, tot leven te wekken.

Zanger en gitarist Toon Eppink komt met zijn bulderende stemgeluid en zijn energieke performance akelig dicht in de buurt van CCR frontman John Fogerty. Door velen is hij dan ook al tot “de Nederlandse John Fogerty” gekroond. Het ronkende basgeluid en de stuwende drums van de ervaren rotten Marco Oonincx en Ipo van Drooge maken het geheel tot een dampend feest. Van kroeg tot festival, overal waar de mannen komen is het een feest der herkenning en worden de kelen schor gezongen.

Repertoire:

Proud Mary, Who’ll StopThe Rain, Bad Moon Rising, I put A Spell On You; Dit is slechts een kleine greep uit de lange rij onverwoestbare klassiekers die Creedence Clearwater Revival op haar naam heeft staan. Met hun karakteristieke geluid en hun pakkende songs wisten John Fogerty en zijn mannen in de jaren '60 en '70 ongekende successen te boeken. Talloze hitnoteringen en een optreden op Woodstock waren dan ook het gevolg. De muziek van CCR staat bij velen van ons in het geheugen gegrift. Een betere soundtrack van de roemruchte jaren ‘60 en ’70 is haast niet denkbaar.

Oude tijden herleven!

Oude tijden herleven! In twee lange sets komen de hoogtepunten uit het CCR repertoire voorbij. De muziek van CCR is tijdloos, en wordt door The Fortunate Sons op authentieke wijze gebracht. En wie deze jongens wel eens aan het werk heeft gezien weet dat je deze uitdaging wel aan ze kan toevertrouwen. Feestje gegarandeerd!

Reserveren van kaartjes.
Wilt u er bij zijn, dan is het verstandig om kaarten te reserveren, de entree bedraagt
€ 8,00 Kaarten kunt u reserveren via regiotheater-Niehove@zonnet.nl en
per tel. nr.: 06-21908373/0594-591822, maar vol=vol!

Graag tot ziens op zaterdag 9 mei om 21.00 uur café Eisseshof in Niehove.



p.s: voor meer informatie kunt u kijken op
www.niehove.eu

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Franshage

‘Klassiekers in de Kunst’ van Frans Hage

29 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Opening expositie op zaterdag 11 april in Galerie Zichtlijn
Lees verder →
E-waste-de-brug

Een beter milieu, begint bij De Brug!

29 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
Groep 7b/8b van basisschool De Brug uit Zuidhorn doet mee aan de EWasterace
Lees verder →
Team 1 talero jeugd met links mathijs vening

Vriendenteam Talero 1 naar promotiepoule landelijk C

29 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
voordeel is dat ze nu vaker thuiswedstrijden spelen
Lees verder →
Albert marga tuin

Efficiënt tuinbeheer: water en bodem in balans

29 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Een goed ontworpen tuin houdt niet alleen rekening met beplanting en bestrating, maar ook met waterbeheer en bodemstabiliteit
Lees verder →
20260321 zonnewensentrekking 1

Zonnewensen vervuld voor bewoners Zonnehuis Oostergast

26 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
initiatief van de Stichting Vrienden van Zonnehuis Oostergast
Lees verder →
Zwerfvuilactieaduard

“Help de wereld” en “de natuur gaat kapot”

23 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Aftrap zwerfafvaldag bij SWS De Adeborg te Aduard
Lees verder →