Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Tom Coronel vol gas in Kruisweg Marum

24 mei 2018    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Inspirerende lezing voor ondernemers Westerkwartier
Ondernemersvereniging-tom-coronel (7)

Woensdagavond gaf coureur Tom Coronel op uitnodiging van  de Bedrijven verenigingen Noordenveld en Westerkwartier een inspirerende lezing in de Kruisweg te Marum.

Alhoewel hij vooral bekend is als autocoureur blijkt hij een rasondernemer en een succesvolle en professionele duizendpoot te zijn.

Hij ziet kansen én vindt oplossingen om deze te benutten, soms met vallen en opstaan maar altijd tot het uiterste.

Toen de internetbubbel 10 jaar geleden uiteen spatte begon hij een internetwinkel omdat hij daar toekomst in zag. Het bedrijf heeft nu omzetten van meer dan 48 miljoen per jaar en vijftig werknemers.

Als early adapter van internetmogelijkheden zoals productvideo’s op Youtube en het gebruik van sociale media is hij marktleider in zijn branche.

Zijn drive vindt hij in de uitdaging om eerste te willen zijn en als hij dat niet is zoekt hij uit hoe hij dat de volgende keer wel wordt. Analyseren, proberen en ook wel eens crashen, maar vooral doen. En ondernemen is niet veel anders zo zei hij.

Hij hield de ruim 150 ondernemers de “Disruptive World”  voor. Bedrijven die een hele industrie op de kop zetten. Air B&B, Thuisbezorgd, Uber en Tesla. Niet allemaal zullen het blijvers zijn, je kunt niet altijd verlies blijven maken zoals Tesla, maar het laat wel zien dat je rechts ingehaald kunt worden.

Blijven innoveren en proberen, samenwerken met je concurrent en van elkaar leren. En vooral niks met sociale media doen besloot hij gekscherend. Twitter 305.162 volgers, facebook 971.339 likes, Youtube 22.544 abonnees en instagram 194.000 volgers.

                                        

 

De Ondernemers vereniging Marum | Ondernemers vereniging Zuidhorn | Bedrijven vereniging Leek | OCN Noordenveld organiseren elk jaar een gezamenlijke bijeenkomst met een inspirerende gastspreker. Eerder werden bijvoorbeeld Adjiedj Bakas en Hennie van der Most uitgenodigd.

  • Ondernemersvereniging-tom-coronel (6)
  • Ondernemersvereniging-tom-coronel (5)
  • Ondernemersvereniging-tom-coronel (8)
  • Ondernemersvereniging-tom-coronel (9)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Pleinfeest-schuiling

Zuidhorn geniet van verjaardagsfeest Schuiling

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Perfect weer, swingende muziek en een engelbewaarder tot slot
Lees verder →
Helicopter-3378335 640

Helikopter, helikopter. Mag ik met jou mee om hoog?

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Hoog in de wolken wil ik wezen. Hoog in de wolken wil ik zijn. Helikopter, helikopter
Lees verder →
75 jaar

75 jaar Schuiling: Feest op het plein

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Marco Schuitmaker, Wolter Kroes Liveband ROXX en Foodtrucks
Lees verder →
Finalisten 2025 jeugd ttv talero

Ruben Talen en Stefan Koops clubkampioen tafeltennisvereniging Talero

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Voor het eerst waren er twee categorieën
Lees verder →
Zomer muziek

‘Tussen Kunst en Curry’

08 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Seizoensafsluiting Het KunstKwartier
Lees verder →
Kunstwerk  smilease

Kunstwerk SmiLease sluit aan op Art-7 project: Niet alleen bedrijfspanden maar kunst langs snelweg

08 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Hans van der Kooij: " Als autobedrijf zou het misschien logisch zijn om aan de A7-kant een parkeerplaats te maken maar erg bijzonder is dat niet, ook de panden ernaast hebben een parkeerplaats met veel auto's".
Lees verder →