Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Telecom Zuidhorn geopend in Overtuinen

10 oktober 2015    Zuidhorn-nieuws
“Handig dat jullie er zijn”
Navid

Navid Hbrahimgel heeft de afgelopen weken samen met zijn vader, Farid en broer(tje) Nawab hard gewerkt om zijn bedrijf, Telecom Zuidhorn  in te richten. Alhoewel er nog een aantal zaken moet gebeuren heeft hij afgelopen vrijdag de deuren geopend.
In zijn bedrijf kunt u terecht voor alle zaken op telecomgebied. Er is een groot aanbod aan hoesjes, telefoons en telefoon accessoires.

Navid ziet kansen in Zuidhorn. “in de steden zitten heel veel van dit soort bedrijven, nu kunnen de inwoners bij mij terecht”.
Hij richt zich eerst op de telecommarkt maar ziet in de nabije toekomst ook een Gameafdeling voor zich. “Er is voldoende ruimte in dit pand” zo zegt hij. Ook voor Computeradvies kunt u terecht.

Yke Luinenburg bezocht met zijn broer even de winkel om zijn telefoon ter reparatie aan te bieden, het scherm is kapot. “Handig dat jullie er zijn” zei hij.

Navid Hbrahimgel ( 21) komt oorspronkelijk uit Afghanistan en is in 2000 samen met zijn familie in Nederland gekomen en kreeg woonruimte in Leeuwarden. Navid woont nu nog in Rotterdam maar zoekt woonruimte in Groningen.

januari 2016 Navid Hbrahimgel heeft zijn bedrijf gesloten

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Vandalisme vvzuidhorn (1)

Stoere jongens vernielen voor duizenden euro’s bij VVZuidhorn

18 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Misschien om indruk te maken op de meisjes?
Lees verder →
Zonnepanelen1

Vergunning voor zonnepark Noordhorn

18 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
zonnepark met batterijopslag De plannen voor een nieuw zonnepark met batterijopslag nabij Noordhorn en Zuidhorn kunnen doorgaan.
Lees verder →
Nichewoningen de oostergast

Woningen met unieke kenmerken en faciliteiten fase 2da-noord van De Oostergast

18 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Extenzo en AAS winnen prijsvraag nichewoningen De Oostergast Zuidhorn
Lees verder →
Politieauto

Auto en fietser betrokken bij ongeval

16 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
vervoer naar het ziekenhuis niet nodig
Lees verder →
Agro niehove voederhaag

Zomertour langs Groningse boeren brengt bomenlandbouw in beeld

16 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Volop belangstelling voor agroforestry tijdens vijf bijeenkomsten
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Aangepaste openingstijden, subsidieregelingen & korting op regenton

15 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 8 juli 2025
Lees verder →