Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Team Zuidhorn loopt meer dan 600 euro bij elkaar

15 juni 2009    Zuidhorn-nieuws
Sabrina van den Berg liep met het Zuidhorn team de Samen loop voor Hoop in Roden. De Samen loop voor Hoop is een 24 uurs actie ten bate van het KWF. Om geld

Sabrina van den Berg liep met het Zuidhorn team de Samen loop voor Hoop
in Roden.

De Samen loop voor Hoop is een 24 uurs actie ten bate van het KWF.
Om geld in te zamelen voor het onderzoek naar kanker.
Om mensen die kanker hebben of gehad hebben te ondersteunen.
Om mensen die overleden zijn door kanker te gedenken.

Er hebben bijna 20 teams tijdens de Samen loop voor Hoop gelopen en ieder team heeft op hun manier getracht zo veel mogelijk geld bijeen te brengen. Het voorlopig eind bedrag voor wetenschappelijk onderzoek was gisterochtend om 11.00 uur meer dan 23.000 euro.

Met een heel inspirerend en betrokken team is Sabrina van den Berg meer dan 16 uur in touw geweest, waarvan zij 4,5 uur lopend op het parcours heeft doorgebracht (geschatte afstand 25 km). Het tempo ging hoe verder de actie vorderde en hoe later het uur werd toch wel naar beneden!

Daarnaast heeft zij getracht zoveel mogelijk ballonnen te verkopen, ballen gooien gepromoot en hebben zij de door onze plaatselijke middenstand aangeboden geschenken verkocht door middel van de verkoop van enveloppen met daarin wellicht een waardenbon voor een prijs.

Met deze actie heeft team Zuidhorn meer dan 600 euro bijeen weten te krijgen. Vooraf toegezegd sponsorgeld brengt het team op een tussenstand van 1900 euro!

Sabrina van den Berg:"De Samen loop voor Hoop gaat echter over veel meer dan geld bijeenbrengen voor wetenschappelijk onderzoek.
Het gevoel dat wij survivors van kanker hebben mogen meegeven. Het helende karakter van je zo gedragen te voelen door de energie van veel mensen. Het samenzijn met elkaar in de pijn, in het verdriet, in het gemis en ook de boosheid over wat kanker in een ieders leven heeft veroorzaakt, ook dit werkt helend door in het leven van alle aanwezigen".

Vanaf 23.00 uur werd er stilgestaan bij een ieder die getroffen is door kanker. Met indrukwekkende muziek, mooie gedichten, met heel veel lichtjes en met twee zeer aanraakbare minuten waar een heel voetbalveld vol mensen stil is geweest.
15-06-2009 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Fun in the park 2026 (1)

Lekker weertje tijdens Fun in the Park Zuidhorn

11 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
Het bijna traditionele 'Fun in the Park'! met een stormbaan, wilde stier en schmink
Lees verder →
Scootmobieltraining (12)

Scootmobieltraining in Zuidhorn

11 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Meer zekerheid op de scootmobiel? Kom naar de scootmobieltraining
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Veiligheidsdag & Tegemoetkoming Meerkosten

11 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 11 augustus
Lees verder →
Politieauto

Ongeval in Noordhorn en fiets in sloot in Niebert

10 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
politie rukt uit
Lees verder →
College 2026

Paniekvoetbal college Westerkwartier in Grijpskerk?

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Team raad & college speelt zaterdag tegen Vrouwen 1 Grijpskerk
Lees verder →
Swimteam zuidhorn 2026

Swim team Zuidhorn accepteert Challenge

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
29 augustus zwemmen van Zoutkamp naar hartje stad Groningen
Lees verder →