Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Team ‘I have a dream’ 1 juni de berg op

26 mei 2023    Zuidhorn-nieuws
Jeroen Hummel; "Gezondheid is een dankbaar gegeven en niet vanzelfsprekend"
Team i have a dream

Op 1 juni 2023 vindt de zestiende editie van Alpe d’HuZes plaats. Alpe d’HuZes is een sportief evenement waarbij deelnemers fietsend – en sinds 2010 ook hardlopend of wandelend – op één dag tot maximaal zes keer de legendarische Alpe d’Huez in Frankrijk beklimmen. Onder het motto ‘opgeven is geen optie’ zamelen zij zoveel mogelijk geld in voor de strijd tegen kanker.

Waarom Jeroen Hummel meedoet aan Alpe d'HuZes 
Geweldig is het om als team met dit prachtige en levensreddend event mee te doen en daarbij te ervaren dat ieder z'n persoonlijke motivatie inzet voor hetzelfde doel. Samen onze droom najagen waarbij elk teamlid zich vol inzet om deze te bereiken. 'Kanker de wereld uit' 
De historische uitspraak van destijds blijkt, ook voor ons team, nog steeds inspirerend.  
Gá er voor en je zál je doel bereiken. 
Doet u mee om de droom van velen werkelijkheid te doen worden?  
Elke euro is er één en helpt. 
Doe het, als het leven je lief is!! 
Dank je wel. 

» Doneer

Stichting Alpe d’HuZes wil daarmee dé Nederlandse organisatie zijn die, ook vanwege haar samenwerking met KWF Kankerbestrijding, het verschil maakt in én voor het leven van patiënten met kanker. We werken samen en voelen ons met elkaar verbonden door de absolute overtuiging dat we dit doel kunnen bereiken door ons onbaatzuchtig met hart en ziel in te zetten voor een ander. Ook in 2023 wordt het geld uit het Alpe d’HuZes/KWF-fonds besteed binnen drie thema’s: > Ambitie: het stimuleren van jonge, talentvolle onderzoekers (Bas Mulder Award). > Hermannetje: financiële ‘duwtjes in de rug’ om kennisbenutting te versnellen of knelpunten op te lossen. > Nieuwe ontwikkelingen: extra kansen creëren voor unieke en baanbrekende ideeën.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Vandalisme vvzuidhorn (1)

Stoere jongens vernielen voor duizenden euro’s bij VVZuidhorn

18 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Misschien om indruk te maken op de meisjes?
Lees verder →
Zonnepanelen1

Vergunning voor zonnepark Noordhorn

18 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
zonnepark met batterijopslag De plannen voor een nieuw zonnepark met batterijopslag nabij Noordhorn en Zuidhorn kunnen doorgaan.
Lees verder →
Nichewoningen de oostergast

Woningen met unieke kenmerken en faciliteiten fase 2da-noord van De Oostergast

18 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Extenzo en AAS winnen prijsvraag nichewoningen De Oostergast Zuidhorn
Lees verder →
Politieauto

Auto en fietser betrokken bij ongeval

16 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
vervoer naar het ziekenhuis niet nodig
Lees verder →
Agro niehove voederhaag

Zomertour langs Groningse boeren brengt bomenlandbouw in beeld

16 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Volop belangstelling voor agroforestry tijdens vijf bijeenkomsten
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Aangepaste openingstijden, subsidieregelingen & korting op regenton

15 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 8 juli 2025
Lees verder →