Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Te veel omleidingsborden bij A7 in Groningen

8 juli 2009    Zuidhorn-nieuws
groningen - Rijkswaterstaat haalt een deel van de omleidingsborden voor de afgesloten A7 West in Groningen weer weg. De grote hoeveelheid borden werkt hier en daar verwarrend, aldus een woordvoerder. Er stonden

groningen -
Rijkswaterstaat haalt een deel van de omleidingsborden voor de afgesloten A7 West in Groningen weer weg. De grote hoeveelheid borden werkt hier en daar verwarrend, aldus een woordvoerder.
Er stonden ook borden verkeerd. Zo was de omleiding richting UMCG niet duidelijk. Rijkswaterstaat verandert de borden zo snel mogelijk, maar laat grote ingrepen rond de omleiding voorlopig achterwege.

Ondanks de drukte -er stond vanaf 7 uur een file van een paar kilometer voor de stad- bleven ernstige problemen uit. In de stad was het hier en daar veel drukker dan anders, zoals op het Hoendiep en de Leonard Springerlaan. Op de Laan Corpus den Hoorn viel de drukte erg mee. Naar verwachting past het verkeer zich na een paar dagen beter aan.

De A7 is tot maandag 27 juli vlak voor het Julianaplein afgesloten voor verkeer vanuit de richting Friesland. Doorgaand verkeer moet de hele ringweg over om bij de A7 Oost uit te komen. Voor bestemmingsverkeer richting binnenstad is het P+R terrein in Hoogkerk open. Het stond vanmorgen half vol. De afsluiting heeft te maken met de vervanging van een deel van de Julianabrug. Die werkzaamheden begonnen gisteravond en gaan de komende weken dag en nacht door.
08-07-2009 dvhn

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

College 2026

Paniekvoetbal college Westerkwartier in Grijpskerk?

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Team raad & college speelt zaterdag tegen Vrouwen 1 Grijpskerk
Lees verder →
Swimteam zuidhorn 2026

Swim team Zuidhorn accepteert Challenge

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
29 augustus zwemmen van Zoutkamp naar hartje stad Groningen
Lees verder →
Aduarderzijl 2025

Fietsexcursie Water en wierden in Middag-Humsterland

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Hoe hielden bewoners van het Groninger kustgebied eeuwenlang water buiten de deur?
Lees verder →
Wijn

Zo organiseer je thuis een Franse wijnproeverij met Bourgogne wijn en Bordeaux wijn

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Met een goede voorbereiding, passende hapjes en een logische proefvolgorde verandert een gewone avond al snel in een bijzondere culinaire ervaring.
Lees verder →
Gehaktdag

Podcastserie Woensdag Gehaktdag

03 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Predikanten uit de regio verzorgen een korte overdenking of bemoedigend verhaal.
Lees verder →
Open monumentendag

Erfgoedcafé Open Monumentendag

03 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Voor monumenteigenaren/beheerders, maar zeker ook voor andere belangstellenden.
Lees verder →