Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Taxatiedagen van oude boeken, bijbels en kaarten in Aduard

23 september 2019    Zuidhorn-nieuws
Taxateur Arie Molendijk komt naar Best Western Hotel Aduard
Boeken

Denkt u zeldzame boeken (bijvoorbeeld (staten)bijbels, oude (handingekleurde) atlassen, geïllustreerde werken, reisboeken, etc., handschriften, of documentatiemateriaal uit de Tweede Wereldoorlog, oude brieven, foto’s, ansichtkaarten of prenten in uw bezit te hebben?

Schroom dan niet om langs te komen voor een taxatie bij de in den lande bekende taxateur van oude boeken Arie Molendijk uit Rotterdam. Meer dan 2000 taxatiedagen heeft hij inmiddels op zijn naam staan. Tot zelfs in Canada, de Verenigde Staten, Australie, etc. is hij op dit gebied een (internationaal) begrip. 1 december 2018 heeft hij zijn jubilleum van ruim 2000 taxatiedagen gevierd in de fraaie Oude Pelgrimvaderskerk in Delfshaven. De taxaties die hij verricht, zijn zo mogelijk gebaseerd op opbrengsten van vergelijkbaar materiaal op recente veilingen. Jarenlang werkt hij al samen met de Vrije Universiteit, de Koninklijke Bibliotheek en andere overheidsinstellingen. Regelmatig wordt hij gevraagd bibliotheken te taxeren voorafgaand aan een veiling. Twee jaar geleden was hij  te gast in het Plantijn Moretus Museum in Antwerpen met 2 andere experts.

De taxaties vinden alleen plaats op onze taxatiedagen, dus niet middels foto’s, telefoon of per mail. Kosten voor een taxatie zijn 5 euro van 1 tot ca. 10 boeken of seriewerken. De taxatiekosten van grotere partijen/bibliotheken, die meer tijd in beslag nemen, variëren van 25 tot 50 euro. U krijgt altijd alle aandacht en uitleg. Een taxatierapport is zo nodig ook mogelijk, maar alleen voor waardevolle boeken met een waarde vanaf 200 euro en tegen een van tevoren afgesproken tarief.

U bent van harte welkom en wordt vriendelijk ontvangen in het hotel, Friesestraatweg 13 op vrijdag 4 oktober van 13.30 tot 16.00 uur. Informatie niet bij het hotel.  Zie onze site www.molendijkboeken.nl    

Wij staan u heel graag te woord eventueel voor verkoop of inbreng voor de veiling. Iedereen is van harte welkom !!!! Nauwkeurigheid is onze kracht. 

LAAT UW KOSTBARE BOEKEN NIET VERLOREN GAAN !!!!  Een deskundige restauratie indien nodig is zeker op zijn plaats voor zeldzame boeken.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Brandstof-westerkwartier-web-marijn-boere

Brandstof in Westerkwartier: een avond vol verhalen en muziek

17 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
In een volgepakt Dorpshuis De Rotonde in Niekerk was donderdagavond de eerste inwonersavond van Gronings Vuur in de gemeente Westerkwartier.
Lees verder →
Autumn flowers

Ook honden lusten brood van Ierse en Schotse volksmuziek

17 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Energiek optreden van Band Autumn Flowers
Lees verder →
Sleutels klaverstuk en molenstuk

Bewoners krijgen sleutel van één van de 13 nieuwe woningen in de Oostergast in Zuidhorn

17 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Alle woningen zijn zeer energiezuinige Nul-Op-de-Meter woningen
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Bewonersavonden, Gemeenteraadsverkiezingen en aanslag gemeentelijke heffingen

17 februari 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 17 februari
Lees verder →
Afval scheiden

8 tips om geld te besparen met de milieuboer in Zuidhorn

17 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
De milieuboer neemt zonder extra kosten veel afval mee. Hierdoor hoeft uw groene en grijze container minder vaak geleegd te worden.
Lees verder →
Hellingbaan open (1)

Herstel brug Zuidhorn begint volgende week, route tijdelijk volledig gestremd

16 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Rijkswaterstaat gebruikt de voorjaarsvakantie om de brug te herstellen
Lees verder →