Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

SWS De Vlieger viert nieuwe logo met Dopper-fles

28 september 2024    Zuidhorn-nieuws
De duurzame Dopper sluit aan bij de visie van de school
De vlieger

Ter ere van het 10-jarig jubileum heeft SWS De Vlieger alle leerlingen een Dopper-fles cadeau gedaan, bedrukt met het nieuwe schoollogo. Dit initiatief maakt deel uit van een gezondheidsprogramma dat water drinken bevordert en suikerhoudende dranken ontmoedigt. De duurzame Dopper sluit aan bij de visie van de school, waar ook aandacht wordt besteed aan gezonde voeding en voldoende beweging. Het nieuwe logo, dat met trots op de flessen prijkt, symboliseert groei en ontwikkeling, passend bij het jubileumjaar van de school.
 

SWS De Vlieger, een bevlogen basisschool waar elke leerling telt!

Een samenwerkingsschool van ongeveer 75 kinderen. Onze toegewijde leerkrachten zorgen voor een rijke leeromgeving, waarin elk kind wordt uitgedaagd om zowel op cognitief als sociaal-emotioneel gebied het beste uit zichzelf te halen. Bij De Vlieger gaat het niet alleen om leren, maar ook om groeien als individu. We streven naar een inclusieve omgeving waar respect voor elkaars identiteit centraal staat.

Kom kijken en ontdek hoe De Vlieger een plek is waar jouw kind niet alleen leert, maar ook gedijt en zich thuis voelt. Samen bouwen we aan een toekomst vol kansen en mogelijkheden! 

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Grootste vis pim griffioen

Sportieve ochtend op de vissteigers

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Samen buiten zijn, leren, plezier maken en respect hebben voor vis en natuur
Lees verder →
Evert van der weit, kampioen jur jansonius en ruben talen

Jur Jansonius clubkampioen Talero

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Volgende week clubkampioenschappen van de jeugd
Lees verder →
Kinderfietsroute

Ga op fietsavontuur met je klein kinderen!

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Samen lekker fietsen en veel ervaring opdoen? Dat is niet alleen superleuk, maar ook nog eens goed voor de verkeersveiligheid voor je kleinkind én voor jezelf.
Lees verder →
Regenboog

Provincie stimuleert inclusieve samenleving met nieuwe subsidie

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Stichtingen, verenigingen en gemeenten in de provincie Groningen kunnen de nieuwe subsidie aanvragen.
Lees verder →
Driewielfiets senior groningen bereikbaar - stella dekker fotografie  (7)

Gratis een elektrische driewielfiets uitproberen

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Inwoners van de provincie Groningen kunnen vanaf maandag 7 juli een week lang gratis een elektrische driewielfiets uitproberen.
Lees verder →
Voederhaag koeien

De provincie helpt de Groningse landbouw te verduurzamen

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Een fikse korting op bomen, heggen, kruidenrijke grasmengsels voor melkveehouders en klavermengsels voor akkerbouwers
Lees verder →