Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Supersub FC, De Vliegende Boktor en de Baasjes winnen Zuppa Futsal

27 oktober 2017    Zuidhorn-nieuws
Onbevangen sporten tijdens sfeervol “Zuppa Futsal”
Zuppa17- dinsdag


Dinsdagmiddag pakte de organisatie haar spullen bij elkaar. Twee dagen lang was sporthal de Quicksilver S. het toneel voor het jaarlijkse zaalvoetbaltoernooi wat vanuit het welzijnswerk georganiseerd wordt. De sporthal in Zuidhorn gaf ruimte aan teams uit de hele gemeente, want de voetballende jeugd iedereen weet inmiddels; herfstvakantie betekent; “Zuppa Futsal”.
Deze vakantieactiviteit wordt georganiseerd door SportinZuidhorn; het sportproject van Stichting Welzijn gemeente Zuidhorn. Ondanks dat minder aanmeldingen waren dan ingeschat werden er op 2 dagen zo’n 150 kinderen bediend.


Combinatiefunctionaris Bart Brandts Buys en kersverse buurtjongerenwerker Bertjan Jansen kijken tevreden terug op 2 drukke maar zeer gezellige en sportieve dagen. Bart is met name te spreken over de samenwerking met het Alfa College “Sport & Bewegen” en enkele lokale jongeren die de wedstrijdbegeleiding op zich namen.
Naast het aanzetten tot bewegen wil de welzijnsstichting de deelnemers graag bewustmaken dat ze zelf ook grip hebben op hun leefomgeving. De buurtjongerenwerkers van SWgZ staan open voor initiatieven vanuit de jeugd en denken graag mee als ze ideeën hebben.


Uitslagen:
Maandag was “Supersub FC” de grote winnaar in de oudste competitie (14-15 jaar). “De Vliegende Boktor” legde beslag op de overwinning in de groep categorie 12 t/m 14 jaar. Dinsdag was de winst voor “de Baasjes” tijdens de leeftijdsgroepen 10 tot 11 jaar en dat terwijl ze zelf de jongste deelnemers waren.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Brandweer-1

Veiligheidsmarkt in Zuidhorn

13 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
14 oktober 2025 van 18:00 uur tot: 20:00 uur op De Overtuinen
Lees verder →
Startfest tolbert-2

StartFest: Ontdek jouw talenten

12 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
StartFest is dé plek waar bedrijven, organisaties en opleiders samenkomen om in contact te komen met nieuwsgierige bezoekers van alle leeftijden.
Lees verder →
Present

Stichting Present Westerkwartier zoekt een coördinator

12 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Stichting Present Westerkwartier wil mensen die graag een ander willen helpen en mensen die hulp hard nodig hebben bij elkaar brengen.
Lees verder →
Verbouwing de mantel

Verbouwing Hospice de Mantel gevierd

12 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
De Mantel is een warme jas om mensen heen
Lees verder →
Uitreiking prijzen doezum vrijwillgers cultuur en sport

Feestelijke uitreiking Leefbaarheidsprijs, Sportprijs en Cultuurprijs

12 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Oldewinkel Oldehove, Ina Manakane Vegelin van Let’s Move en CMV Juliana Aduard winnaars Leefbaarheid
Lees verder →
Hans haze en amb australie

Bezoek Australische ambassadeur Greg French aan gemeente Westerkwartier

12 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Ontvangst in het Abel Tasmanmuseum in Lutjegast.
Lees verder →