Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Succesvolle winterperiode bij Showkorps D.I.N.D.U.A.

19 april 2015    Zuidhorn-nieuws
Met de lente in het vooruitzicht, kan Showkorps D.I.N.D.U.A. terugkijken op een succesvolle winterperiode.
Dinduauitvoering2011

Op zaterdag 28 maart hebben de colorguardgroepen meegedaan aan de finals van Colorguard Nederland in Eindhoven.

De  2Intens Cadets, de jongste groep, mocht al direct voor het finale-optreden gaan en met de show “Sister Act” werd een fantastisch optreden gegeven.  Dit werd beloond met een verdiende 5e plaats in Cadet Class. De oudere meiden van 2Intens A moesten eerst in de voorronde een plek in de top 8 zien te bemachtigen. Helaas werden zij 9e met de show “Laat je gaan” en zat een finalsplaat er net niet in. Beide groepen kunnen terugkijken op een mooi winterseizoen.

Een ander succes in de wintermaanden, was de deelname aan de Poiesz Supermarkten Jeugdsponsoractie. Bij het filiaal in Zuidhorn konden klanten bij hun aankopen munten sparen en deze deponeren in de koker van een deelnemende vereniging. Tijdens een speciaal gala werd op vrijdag 10 april in Leeuwarden de uitslag bekend gemaakt.

Een delegatie van onze jeugdleden nam de cheque van € 1.154,- in ontvangst. Hiermee zal onze jeugdopleiding een nieuwe impuls krijgen de komende tijd. Wij bedanken iedereen die ons gesteund heeft tijdens deze actie.

Na de winter komt de lente en dus is het ook weer vooruitkijken. De leden van het showkorps zijn van 10 t/m 12 april op het werkweekend geweest.

In Westdorp (Borger) is een groot deel van de nieuwe show “A Journey Home” ingestudeerd.  De komende weken zal er geregeld op maandag en/of woensdag gerepeteerd worden, om aankomend seizoen zo goed mogelijk voor de dag te komen.

In juni doet het showkorps mee aan Open Nederlandse Kampioenschappen in Assen.

  • Dinduashowkorps
  • Dindua2xtremewinterguard2009
  • Dinduainhuizen2010
  • Dinduainitalie
  • Dinduasdoconcert2010pers
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Viswedstrijdzuidhorn

Maar liefst 85 visliefhebbers voor Viskaravaan Briltil

16 juli 2024    Zuidhorn-nieuws
De Zomer Viskaravaan strijkt op dinsdag 23 juli 2024 neer in de Jachthaven
Lees verder →
Aftrap opstellen woonplannen per dorp in de wilp door geertje dijkstra-jacobi - 27jun22-1

Gemeente Westerkwartier op stoom met woonplannen per dorp

16 juli 2024    Zuidhorn-nieuws
Huidig wethouder Woningbouw Hans Haze is nu halverwege het karwei
Lees verder →
Verkiezing

Westerkwartier in de top 10 meest toegankelijke gemeenten

16 juli 2024    Zuidhorn-nieuws
Deze zomer gaan Geheime Gasten langs bij de gemeenten om de toegankelijkheid te onderzoeken
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Raadsvergadering, korting op een regenton & sluiting Gemeentehuis Leek

16 juli 2024    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 16 juli 2024
Lees verder →