Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Streekproductenmarkt Nienoord in het teken van de feestmaand

4 december 2020    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
De kramen zijn ook extra feestelijk aangekleed.
Streekproducten markt

Er zijn dit jaar in verband met Corona nauwelijks kerstmarkten in de regio, maar u kunt dit jaar wel naar de Streekproductenmarkt Nienoord komen voor uw  kerstinkopen of nog net voor het sinterklaasfeest iets lekkers halen. De markt is op 5 december van 10u00 tot 16u00 geopend op het erf van Landgoedboerderij Oosterheerdt aan de Oosterheerdtstraat 7 te Leek.

De standhouders staan in ieder geval te springen om u te gaan ontvangen en daardoor wordt het natuurlijk een zeer interessante en bijzondere zaterdag. De kramen staan in een hele gezellige, ruime en overzichtelijke opstelling. De kramen zijn ook extra feestelijk aangekleed.

MOOI WOL maakt met hun handgeschept en plantaardige geverfd papier onder anderen lampen, boekjes en schalen. De schalen hebben diverse afmetingen. Hun wolproducten zijn bijvoorbeeld, polswarmers, vazen, schalen en sjaals. Er zijn ook diverse kerstcadeau’s te koop. Bij NATUURLIJK AFKE is er ook deze keer weer heerlijke marmelade!  Heerlijk voor in de winter, net als aardbeienjam met cranberries. En wat dacht u van de kleine cadeautjes voor minder dan €5,- die makkelijk in de schoen passen, of leuk zijn om als kerstcadeautje te geven. HET LEKKERE WINKELTJE neemt naast diverse bekroonde droge worstsoorten ook bekroonde erwtensoep mee,1 liter slechts €4,95. U kunt bij  hun kraam ook pinnen, lekker makkelijk. GEITENHOUDERIJ TER VEEN heeft weer heerlijke geitenkaas mee en daarnaast ook geitenlamsvlees en varkensvlees van eigen boerderij. Daarnaast natuurlijk geitenyoghurt, Hangop en speciaal voor Sinterklaas heerlijk Vla op basis van geitenmelk en Natuurlijk Halloumi.

DE POFFERTERY is er weer met haar sieraden van nespressocupjes. Leuk als cadeautje voor Sint en/ of Kerst. Tevens heeft ze weer heerlijke jam's met weinig suiker, onder andere cranberry, lemon curd, ananas kokos, peer en bosvruchten. VILLA VELDZICHT heeft weer lekkere soep en saus te koop. Lekker voor bij de gourmet  En weer voldoende zoete peertjes om een ieder blij te maken op het gezellige avondje. Uiteraard zijn verschillende soorten kaas, eieren en paling ook op de markt te vinden.
Genoeg te beleven op de Streekproductenmarkt Nienoord. Kom zeker langs en u voelt zich van harte welkom op Landgoedboerderij Oosterheerdt te Leek.
 

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Wereldvluchtelingendag tafels van hoop

Wereldvluchtelingendag in Zuidhorn

15 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
​Tafels van Hoop Zuidhorn besteedt samen met Pand 10A (de Buurthuiskamer) aandacht aan Wereldvluchtelingendag 2025
Lees verder →
Gouden leeuw (10)

“Super” Weekend Westerkwartier: ga op pad!

13 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
14 juni heel veel activiteiten in de regio
Lees verder →
Buitenspeeldag zuidhorn 2025 (1)

Buitenspeeldag Zuidhorn; paar foodtrucks erbij en je hebt een festival

12 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Was mooi weer
Lees verder →
Nederveen

Gemeente Westerkwartier heeft financiën op orde voor 2026, zorgen over toekomst blijven

11 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
In 2026 geen bezuinigingsmaatregelingen en de onroerendezaakbelasting (OZB) wordt niet (extra) verhoogd
Lees verder →
Wethouder hans haze en ton schroor archeologische vondsten onthuld bij borghlocatie

Informatiebord archeologische vondsten onthuld bij Borghlocatie in Zuidhorn

11 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Sluiting school in 2014 naar infobord in 2025
Lees verder →
Roze50plus

Ontmoeting en empowerment van LHBTQ Senioren in het Westerkwartier

10 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Zuidhorn loopt voorop met huiskamer ROZE 50+
Lees verder →