Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Streekproductenmarkt Nienoord in het teken van de feestmaand

4 december 2020    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
De kramen zijn ook extra feestelijk aangekleed.
Streekproducten markt

Er zijn dit jaar in verband met Corona nauwelijks kerstmarkten in de regio, maar u kunt dit jaar wel naar de Streekproductenmarkt Nienoord komen voor uw  kerstinkopen of nog net voor het sinterklaasfeest iets lekkers halen. De markt is op 5 december van 10u00 tot 16u00 geopend op het erf van Landgoedboerderij Oosterheerdt aan de Oosterheerdtstraat 7 te Leek.

De standhouders staan in ieder geval te springen om u te gaan ontvangen en daardoor wordt het natuurlijk een zeer interessante en bijzondere zaterdag. De kramen staan in een hele gezellige, ruime en overzichtelijke opstelling. De kramen zijn ook extra feestelijk aangekleed.

MOOI WOL maakt met hun handgeschept en plantaardige geverfd papier onder anderen lampen, boekjes en schalen. De schalen hebben diverse afmetingen. Hun wolproducten zijn bijvoorbeeld, polswarmers, vazen, schalen en sjaals. Er zijn ook diverse kerstcadeau’s te koop. Bij NATUURLIJK AFKE is er ook deze keer weer heerlijke marmelade!  Heerlijk voor in de winter, net als aardbeienjam met cranberries. En wat dacht u van de kleine cadeautjes voor minder dan €5,- die makkelijk in de schoen passen, of leuk zijn om als kerstcadeautje te geven. HET LEKKERE WINKELTJE neemt naast diverse bekroonde droge worstsoorten ook bekroonde erwtensoep mee,1 liter slechts €4,95. U kunt bij  hun kraam ook pinnen, lekker makkelijk. GEITENHOUDERIJ TER VEEN heeft weer heerlijke geitenkaas mee en daarnaast ook geitenlamsvlees en varkensvlees van eigen boerderij. Daarnaast natuurlijk geitenyoghurt, Hangop en speciaal voor Sinterklaas heerlijk Vla op basis van geitenmelk en Natuurlijk Halloumi.

DE POFFERTERY is er weer met haar sieraden van nespressocupjes. Leuk als cadeautje voor Sint en/ of Kerst. Tevens heeft ze weer heerlijke jam's met weinig suiker, onder andere cranberry, lemon curd, ananas kokos, peer en bosvruchten. VILLA VELDZICHT heeft weer lekkere soep en saus te koop. Lekker voor bij de gourmet  En weer voldoende zoete peertjes om een ieder blij te maken op het gezellige avondje. Uiteraard zijn verschillende soorten kaas, eieren en paling ook op de markt te vinden.
Genoeg te beleven op de Streekproductenmarkt Nienoord. Kom zeker langs en u voelt zich van harte welkom op Landgoedboerderij Oosterheerdt te Leek.
 

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Isolatieaanpak nij begun

Inloopspreekuren en Bewonersavonden Nij Begun goed bezocht

16 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Informatie over de isolatiesubsidies door medewerkers van de gemeente
Lees verder →
Hans haze vz

Tussen de Gasten: Geen autobandwoningen maar ook géén kinderdagverblijven

16 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Recht op eeuwig vrij uitzicht bestaat niet
Lees verder →
Winnaar taart stichting sparrow

Hanneke uit Zuidhorn wint taartactie van stichting Sparrow

16 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
In de maand april organiseerde de stichting een campagne voor haar verjaardagsfonds
Lees verder →
Trein 2026

Met emissievrije trein van Zuidhorn naar Stad ( en Ljouwert )

13 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Onderzoek gestart naar emissievrije treinen op Noordelijke spoorlijnen
Lees verder →
130617 fietsend naar groningen-12

Doortrappen 2026 in het Westerkwartier

13 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
In juni staat veilig fietsen centraal in het Westerkwartier.
Lees verder →
Mollematocht 2023 (1)

Bauke beleeft nog primeur in zijn laatste seizoen

13 mei 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
onverwacht opgeroepen om vanaf woensdag te koersen in de Ronde van Hongarije.
Lees verder →