Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

“Stratemaker” Frank Moes uit Aduard krijgt keurmerk uitgereikt

30 september 2013    Zuidhorn-nieuws
Loon-en bestratingsbedrijf Aduard B.V. krijgt als eerste, van zeven landelijke ondernemers certificaat " erkent ambachtelijk onderneming – straatmaker"
Frankmoes

ADUARD –  Frank Moes van  Loon-en bestratingsbedrijf Aduard B.V.  kreeg op zaterdag 22 september 2013  als eerste, van zeven landelijke ondernemers uit de bestratingsbranche, het certificaat  erkent ambachtelijk onderneming – straatmaker  uitgereikt uit handen van Elrie Bakker van het HBA.  


“steeds meer mensen waarderen kwaliteit en ambachtelijk werk,  kiezen bewust voor kwaliteit, vakmanschap en professioneel ondernemen.  Ondanks de economische recessie  staan wij als bedrijf volop in ontwikkeling,  je profileren op de consumentenmarkt  is van groot belang daar moet je als ondernemer op in spelen, dit doen we onder ander met dit keurmerk  ” aldus Frank.  
Met dit keurmerk krijgt de consument de zekerheid zaken te doen met een objectief getoetst bedrijf, waarbij de kwaliteit volgens onafhankelijk vastgestelde normen is gewaarborgd.                                                           

Bovendien zijn straatmakers  met dit keurmerk aangesloten bij de geschillenregeling voor het Bestratingsbedrijf en investeren  in veilig en gezond werken.  Een onafhankelijke Ambachtskamer beoordeelt het bedrijf. 


Op de foto  de uitreiking van de certificaat Erkend Ambachtelijk Onderneming- Straatmaker.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Ondertekening koopvereenkomst tussen de gasten zuidhorn - buiten

Sociale huurwoningen en kinderopvang op terrein Tussen de Gasten in Zuidhorn

17 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
De verwachting is, dat de gemeenteraad deze zomer een besluit neemt over het omgevingsplan.
Lees verder →
Inclusiekaravaan

De Inclusiekaravaan: Een diverse tentoonstelling

17 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Opening fototentoonstelling Inclusiekaravaan – 19 maart
Lees verder →
Sgp

SGP Westerkwartier verwelkomt haar 250ste lid

17 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
een heerlijke doos gebak als welkomstcadeau
Lees verder →
Sterkwkwoning

Woningbouw – bouwen voor onze eigen inwoners!!

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Wij, Sterk Westerkwartier, vinden dat woningbouw moet aansluiten bij de echte behoefte van onze inwoners
Lees verder →
Zunobri zaal

Zunobri 1 wint ook laatste zaalwedstrijd

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
De wedstrijd begint met een doelpunt voor NKC/Wees Kwiek, maar Yoram Birza en Stefan Steenbergen schieten de stand naar 1-2.
Lees verder →
Team 1 jeugd 5-5 bij zwolle 2.

Knap gelijkspel jeugd Talero 1 in Zwolle

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Kopman Mathijs Boer won twee wedstrijden met overtuiging.
Lees verder →