Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Sterk begin Zunobri krijgt geen vervolg

3 oktober 2024    Zuidhorn-nieuws - Sport
De laatste thuiswedstrijd wordt gespeeld tegen Club Brothers 1.
Zunobri20241

ZUIDHORN – Eerder wist Zunobri niets in te brengen op het verdedigende werk van CB en verloor met ruime cijfers, 24-14, in Groningen.

Na twee passes is het Thomas Wijtsma die de score opent van afstand, daarna krijgt CB een strafworp cadeau en benut deze, 1-1. Na de vakwissel weet Fred Pera de bal bij Stefan Steenbergen te krijgen die al onder de korf klaar staat om de bal binnen te leggen voor de 2-1. Niet lang daarna maakt CB de gelijkmaker. 

Beide ploegen gaan gelijk op, maar Zunobri krijgt beduidend meer kansen om te scoren. Zodra deze erin vallen is de voorsprong gepakt en verder uitgebreid. Simone Veenstra maakt van afstand de 3-2, vanuit een doorloopbal de 4-2, Janneke Hielkema maakt de 5-2 en opnieuw is het duo Fred en Stefan goed voor een doelpunt, 6-2.

Dan verschuift het momentum naar CB. De 6-3 valt binnen na een vrije bal, dan ook de 6-4 in de laatste seconden van de eerste helft. Zo gaat Zunobri met een minder goed gevoel de rust in, van een voorsprong van vier naar slechts twee. 

Na rust is het Stefan die de 7-4 maakt om de voorsprong opnieuw uit te breiden. CB dan de 7-5. Manon Brander schiet de 8-5 binnen, maar als CB opnieuw vanuit een strafworp en vrije bal weet te scoren, komt zij wel erg dichtbij, 8-7. Fred weet dan het scoren weer op te pakken voor de 9-7, maar de verdediging van Zunobri lijkt in elkaar te vallen als de 9-8 binnen valt, wederom een strafworp voor CB, 9-9, en dan komt de thuisploeg zelfs op achterstand na een afstandsschot, 9-10.

Fred zet een tandje bij voor de 10-10. Na zo’n goed start aan de wedstrijd, kan het niet zo zijn dat Zunobri alsnog zonder punten blijft zitten. Dit lijkt wel het geval als CB de voorsprong terugpakt, 10-11. De tijd dringt en na een vrije bal van Simone is alles nog mogelijk bij een 11-11 stand. 

11-12. Nog een laatste aanval voor Zunobri. Fluitsignaal. Einde wedstrijd.

Door: Stefan Steenbergen 

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Natasja bennink doorzettersprijs

Doorzettersprijs 2025 voor ​Oldewinkel

18 november 2025    Zuidhorn-nieuws
“Doorzetters houden onze gemeente menselijk en sterk. Wie zich met zoveel toewijding inzet, verdient waardering,”
Lees verder →
Ons ideaal grijpskerk

Koninklijke Erepenning voor 125-jarige muziekvereniging ‘Ons Ideaal’ Grijpskerk

18 november 2025    Zuidhorn-nieuws
De Koninklijke erepenning is pas paar keer eerder uitgereikt in de gemeente Westerkwartier
Lees verder →
Zunobri dtsharkema

Zunobri maakt het verschil in de 2e helft

18 november 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Voor Zunobri is het de zaak om vanaf de eerste minuut dezelfde energie op het veld te leggen als een week eerder in de Quicksilver S.
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over woningbouw Oostergast Oost, kindpakket & Bladkooien

18 november 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 18 november
Lees verder →
Kippen-pixabay

Vogelgriep vastgesteld in Opende: ruim 56.000 dieren geruimd

18 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Sinds 16 oktober geldt in Nederland een landelijke ophok- en afschermplicht voor vogels.
Lees verder →
Antifouling-verwijderen-boot

Antifouling voor je polyester boot: het ideale moment om onderhoud te doen

18 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Het vaarseizoen zit erop. De boot is uit het water, de laatste tocht is gevaren en het is tijd om het schip klaar te maken voor de winter.
Lees verder →