Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Steenhuis Makelaars en vv Zuidhorn: win-win-situatie!

28 september 2015    Zuidhorn-nieuws
vv Zuidhorn en Steenhuis Makelaars breiden sponsorschap uit
Vvzuidhorn-steenhuis

In 2007 opende Steenhuis Makelaars de deuren van haar vestiging in Zuidhorn en sinds die tijd is het bedrijf van directeur Jos Kremer ook verbonden met het voetbal. Zo werden de tenues van enkele teams van vv Zuidhorn al door de makelaar ter beschikking gesteld, en was Steenhuis ook sponsor van het straatvoetbaltoernooi in Zuidhorn.


Het jongste makelaarskantoor in de regio Zuidhorn verwacht de komende jaren verder te groeien. De maatschappelijke betrokkenheid van vv Zuidhorn en de aanwezigheid bij allerlei evenementen in de regio maken de vereniging een mooi podium voor publiciteit.


Jos Kremer: “Wij staan voor een goede, gedegen en professionele aanpak. Dat zien we ook terug in de samenwerking met vv Zuidhorn. Over uitbreiding van ons sponsorschap hebben we samen goed nagedacht en wij verwachten daar veel van. Het klinkt wel standaard, maar je kunt hier écht spreken van een win-win-situatie”.

De naam van de sponsor prijkt sinds kort op vele trainingsjacks, die door de jeugdleden rondom de velden en in het dorp worden gedragen. Op ‘de familiedag’ van vv Zuidhorn vond ter gelegenheid van deze steengoede sponsoractie een fotoshoot plaats. Het eerste exemplaar van de serie trainingspakken werd daarbij door de Sponsorcommissie officieel overhandigd aan Madelief Kremer, de dochter van Jos. Samen met haar beste vriendin Renske Blijham poseerde zij trots in de nieuwe outfit.


vv Zuidhorn bestuurslid Minne Bonnema is niet alleen trots op de sponsorovereenkomst met Steenhuis Makelaars, hij waardeert vooral het vertrouwen dat de makelaar opnieuw in de club uitspreekt. “We zijn ambitieus en zetten ons beste beentje voor, zowel in als buiten het veld. Het is natuurlijk geweldig dat we een onderneming als Steenhuis Makelaars ook de komende jaren tot onze stersponsoren mogen rekenen”.

  • Vvzuidhorn-steenhuis2
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Carbid-2025 (1)

Met een knal het jaar uit

31 december 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Volop plekken waar carbid wordt afgeschoten in Westerkwartier
Lees verder →
Vuurwerk-1

Hou jaarwisseling gezellig en veilig

31 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Politie basisteam Westerkwartier bereidt zich voor op komende jaarwisseling
Lees verder →
Fijne jaarwisseling 2026

Over Tussen de Gasten, Kerstbomen inleveren en Fijne jaarwisseling!

31 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 30 december
Lees verder →
Geld

De kracht van financieel inzicht voor gezinnen en ondernemers

31 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Rust begint met overzicht
Lees verder →
Dakpannen kat

Castratie- en sterilisatieactie voor katten van inwoners met een minimum inkomen

30 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Vanaf 1 januari 2026 kunt u uw dier aanmelden
Lees verder →
Versierde trekkers  r vanderveenniekerknieuws (4)

Versierde trekkertocht zorgt voor warm onthaal in Westerkwartier en Groningen

29 december 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Start in Niezijl en door verschillende dorpen in de regio naar Stad
Lees verder →