Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Start OldStars tafeltennis in Leek uitgesteld

15 januari 2022    Zuidhorn-nieuws
Op de reguliere dinsdagavond kan wel weer worden getafeltennist. Geïnteresseerden in tafeltennis zijn dan uiteraard welkom om een balletje te komen slaan!’.
Tafeltennis ouderen

De start van OldStars tafeltennis bij tafeltennisvereniging Talero in Leek wordt uitgesteld. Ondanks de vrijdag aangekondigde versoepelingen voor de sport kan door de overgebleven RIVM-maatregelen de geplande kick-off op 19 januari helaas geen doorgang vinden.

Het programma van de Kick-off van OldStars tafeltennis bestaat uit een inloop met koffie of thee, met aansluitend een welkomstpraatje van voorzitter en wethouder. Oud-Europees kampioene Bettine Vriesekoop zal daarna een presentatie houden en vervolgens de eerste training geven. Tot slot is er een gezamenlijke afsluiting onder het genot van een drankje.

Na de persconferentie van afgelopen vrijdag is duidelijk dat er, onder voorwaarden, wel weer binnen mag worden gesport. Helaas mogen niet-sporters en publiek niet mee naar binnen. Tevens is de evenementensector en de horeca nog gesloten wat inhoudt dat ook de sportkantine gesloten blijft.

‘Het sociale aspect met een praatje, een kopje koffie of thee, en een gezellige afsluiting met een drankje is een wezenlijk aspect van het concept OldStars. Met een gesloten horeca en gesloten sportkantine kunnen wij dit helaas momenteel niet aanbieden. In goed overleg met het Nationaal ouderenfonds en de NTTB is daarom besloten om de start van OldStars bij Talero in Leek uit te stellen’ , aldus secretaris Jan Dijkstra van tafeltennisvereniging Talero.

Door de grote belangstelling is de opstart van OldStars tafeltennis bij Talero overigens wel een groot succes! Helaas zal men dus nog even geduld moeten hebben voor de daadwerkelijke start hiervan. Het kabinet maakt eind deze maand een lange-termijnplan bekend. Hierna zal in overleg met Nationaal Ouderenfonds, NTTB en Bettine Vriesekoop een nieuwe datum worden vastgelegd. De eerste indicatie is dat dit waarschijnlijk half maart zal zijn.

‘Het positieve nieuws is dat we gelukkig weer mogen sporten! Op onze reguliere dinsdagavond kan dus weer worden getafeltennist!. Jeugd kan trainen van 19.00 uur tot 20.15 uur. Senioren, alle leeftijdsgroepen, spelen van 20.15 uur tot 22.00 uur. Geïnteresseerden in tafeltennis zijn dan uiteraard welkom om een balletje te komen slaan!’.

Kijk voor meer informatie op http://www.talero.nl

  • Tafeltennis
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Nienoord borg

Vijf dichters strijden om de eer van eerste gemeentedichter van Westerkwartier

14 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Publiek is van harte welkom bij de finale van de verkiezing tot gemeentedichter voor het Westerkwartier is op donderdagavond 20 november
Lees verder →
Wilgehoeve

Nieuwe dagbesteding in Niekerk-Westerkwartier: De Wilgenhoeve

13 november 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Opent deuren op 5 januari 2026 en is bedoeld voor licht dementerenden en eenzame ouderen
Lees verder →
Raad inspreker jan jaap de boer

Extra injectie voor Regiomarketing Westerkwartier: stichting kan per 2026 professioneel van start

13 november 2025    Zuidhorn-nieuws
€60.000,- als ( extra) subsidie
Lees verder →
2025 wegman

Eigenaars dierenspeciaalzaak stoppen er mee, winkel blijft

12 november 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Vanaf december elke zaterdag vrij voor Arnold en Rolinka Wegman
Lees verder →
Steven klein nijenhuis bron website

Een van de beste groenterestaurants van de wereld in Aduard (Westerkwartier)

12 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Onder de Linden in Aduard naast Michelinster ook 5 radijzen!
Lees verder →
Bermmaaisel als compost - wethouder hans haze bij boerenbedrijf familie beving

Boer geeft bermgras tweede leven als compost

11 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Gemeente Westerkwartier werkt samen met boeren aan duurzame landbouw in de pilot ‘Bermmaaisel composteren’
Lees verder →