Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Spanning stijgt bij HLDVG

14 juli 2011    Zuidhorn-nieuws
Met nog iets meer dan een week te gaan in de voorronde, handhaaft de top drie zich aan kop van de ranglijst van de verkiezing van Het Leukste Dorp van Groningen. Zevenhuizen

Met nog iets meer dan een week te gaan in de voorronde, handhaaft de top drie zich aan kop van de ranglijst van de verkiezing van Het Leukste Dorp van Groningen. Zevenhuizen staat nog steeds bovenaan, gevolgd door Onstwedde en Siddeburen.

Middelstum heeft de vierde plaats ingenomen ten koste van Appingedam. Ten opzichte van de tussenstand van vorige week, is er een aantal opmerkelijke verschuivingen. Zo staat Niekerk nu op de 6e plaats (was 15e). Ook Aduard is dichtbij een finaleplaats: het kloosterdorp klimt van de 21e naar de 15e plaats. De grootste stijger is Loppersum: dat gaat van plaats 73 naar 29.

Er zijn ook dorpen die terrein prijsgeven. Zo zakt Schildwolde van plaats 8 naar 13 en is Oude Pekela nu buiten de top 14 gevallen (van 11 naar 16).

Op vrijdag 22 juli, klokslag 12 uur 's middags, wordt de voorronde afgesloten.
De 14 dorpen die op dat moment de meeste stemmen hebben verzameld, plaatsen zich voor de finale.

Bekijk hier de top 30 van de voorlopige ranglijst. Hierop kunt u zien hoeveel stemmen meer of minder de dorpen hebben, ten opzichte van de nummer 14 van de lijst, Westerlee. De eerste 14 dorpen plaatsen zich voor de finale!

14-07-2011rtvnoord

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Omd niehove

Veerkrachtig erfgoed in het Westerkwartier!

18 april 2026    Zuidhorn-nieuws
De Stichting Open Monumentendag Westerkwartier kijkt met veel enthousiasme vooruit naar de aankomende Open Monumentendag op zaterdag 12 september 2026.
Lees verder →
Take one

Jeugdkorps Bicycle Showband Crescendo opent Streetparade en Take One 2026

18 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Take One eerste grote testcase voor Wereld Muziek Concours shows
Lees verder →
Biobased verduurzamen woningen

Feestelijk moment voor biobased verduurzamen van woningen in Leek

18 april 2026    Zuidhorn-nieuws
De woningen krijgen een nieuw biobased dak voorzien van natuurlijke hennepisolatie, daarnaast wordt er hybridewarmtepomp en kunststofkozijnen geplaatst.
Lees verder →
Boot schip zee

Boottransport in Groningen: zo regel je het vervoer van je jacht

18 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Een jacht verplaatsen is geen kwestie van even een aanhanger huren.
Lees verder →
Vrienden van beatrixoord

Van Londen naar Haren op de fiets voor Beatrixoord

17 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Tussenstop in Niebert bij wegrestaurant “In de Klaver” om kennis te maken met het bestuur van Vereniging Vrienden van Beatrixoord
Lees verder →
Plack

Nominaties Groninger Cultuurprijzen 2026 geopend

17 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Er zijn 3 categorieën: professionals, talent en amateurkunst. Iedere winnaar ontvangt € 5.000
Lees verder →