Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Sluit je aan bij wereldwijde actiedag voor klimaat

11 december 2009    Zuidhorn-nieuws
- Het is vijf voor twaalf. Na jarenlang toewerken naar een klimaatakkoord in Kopenhagen, moet het vanaf vandaag gaan gebeuren. Om de regeringsleiders in Kopenhagen duidelijk te maken dat zij tot een

- Het is vijf voor twaalf. Na jarenlang toewerken naar een klimaatakkoord in Kopenhagen, moet het vanaf vandaag gaan gebeuren. Om de regeringsleiders in Kopenhagen duidelijk te maken dat zij tot een goed akkoord moeten komen, worden op 12 december wereldwijd acties georganiseerd. In Nederland is dat Beat The Heat Now, een evenement georganiseerd door de KopenhagenCoalitie. Een brede coalitie leidt tot een afwisselend programma in de Jaarbeurs, waar jong en oud zich kunnen laten zien en horen voor het klimaat. Samen dansen en springen tegen de hitte, luisteren naar afgevaardigden uit het Zuiden, politici en CEO’s in de talkshow, of kennis maken met de talrijke oplossingen voor het klimaatprobleem.


» Site

11-12-2009 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Schilder waar je blij van wordt

Kom naar het Cultureel Centrum Zuidhorn en win een kunstwerk

01 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Op zaterdag 6 september vieren we de opening van het nieuwe culturele seizoen in het Cultureel Centrum Zuidhorn met een bruisende middag vol activiteiten.
Lees verder →
Samen aan tafel-2025

Najaarsprogramma Samen aan tafel bekend

01 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Gezellig samen aan tafel om eenzaamheid te verbreken.
Lees verder →
Old stars talero

Seizoen gestart voor jeugd en senioren tafeltennisvereniging Talero

01 september 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Ook de Old Stars zijn weer begonnen
Lees verder →
Landbouw

Netwerkbijeenkomst: Een natuurinclusieve Omgevingsvisie voor Groningen?

01 september 2025    Zuidhorn-nieuws
waar wil de provincie bedrijven ontwikkelen? Welke ruimte is er voor landbouw en natuur?
Lees verder →
Landbouwmachine

Zomerfeestmarkt bij Het Hooge Heem: samen genieten in Grootegast

01 september 2025    Regio-nieuws
Bezoekers genoten van kraampjes met poffertjes, traditionele poffert, seizoensdecoraties en allerhande snuisterijen.
Lees verder →
Astrid ken

Astrid Young (Zus van) & Ken Stringfellow (REM) treden op in Zuidhorn

29 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
Een mix van stevige muziek en luistersongs met prachtige gitaarpartijen
Lees verder →