Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Slot seizoen Koopavondblues Zuidhorn

14 mei 2010    Zuidhorn-nieuws
Killed by Moose sluit seizoen Koopavondblues Zuidhorn af Killed by Moose heeft de eer om op te treden tijdens de allerlaatste Koopavondblues van het seizoen in hotel In’t Holt in Zuidhorn. De Bill

Killed by Moose sluit seizoen Koopavondblues Zuidhorn af

Killed by Moose heeft de eer om op te treden tijdens de allerlaatste Koopavondblues van het seizoen in hotel In’t Holt in Zuidhorn. De Bill Baboon Wisselband laat ook weer van zich van zich horen met onder andere tien nieuwe nummers.

De nummers die de Wisselband heeft ingestudeerd zijn onder andere ‘oudjes’ van the Rolling Stones, Creedence Clearwater Revival en Led Zeppelin, songs uit de jaren tachtig en negentig van the Cranberries en Melissa Etheridge en recent werk van Paramore en Razorlight.

Killed by Moose, uit Grootegast en omstreken, is letterlijk en figuurlijk een ‘jonge band’. Pas begin 2009 opgericht en gevormd door muzikanten rond de leeftijd zeventien/achttien jaar. Ondanks dat timmert Killed by Moose aardig aan de weg. Niet lang na het ontstaan van de band doken de leden de studio in om opnames te maken voor een demo. En dit jaar staat de groep samen met onder andere de bekende Nederlandse band Rigby op het programma van het Robles Rock festival, dat in augustus plaatsvindt in Grootegast. Ook zijn ze gevraagd om in september te spelen op het Music=art festival in Zuidhorn.

,,Er komen nu inderdaad grote dingen aan en dat is natuurlijk hartstikke leuk”, zegt Ruud Noordhof uit Grootegast, drummer van Killed by Moose. Voor hem is het wel de bedoeling om in de toekomst door te gaan in de muziek. Op het moment zit hij in de vierde klas van de havo in Leek, op de school waar het allemaal begon. Bassist Jans Wientjes en Ruud besloten, na een aantal kleine projecten, samen een vaste band te beginnen. Rosan Rozema werd gevraagd als zangeres/gitariste en de basis was gelegd.

Een bandnaam verzinnen is moeilijk, ondervonden de leden van Killed by Moose. Een zingende rendierpop uit Noorwegen zorgde uiteindelijk voor de huidige naam. Ruud: ,,Een mascotte van Jans, die Moose heet. Daar hebben we wat op voortgeborduurd.”

Inmiddels spelen er ook een sologitarist, achtergrondzangeressen en soms een saxofonist mee. ,,Het is niet makkelijk te zeggen wat voor muziekstijl we spelen”, zegt Ruud. ,,Het is eigenlijk een mix van indierock en rock ’n roll; vrolijke muziek. We spelen ‘half-om-half’ covers en eigen werk. Op den duur willen we meer eigen nummers gaan schrijven en spelen. De inspiratie is er absoluut.”

De Koopavondblues begint om 19:00 uur en de toegang is gratis.
hotel In’t Holt in Zuidhorn.
» een paar foto's
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Om alvast iets van Killed by Moose te beluisteren ga naar: www.myspace.com/killedbymoose
» Voor meer info over de Bill Baboon Wisselband

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Wereldvluchtelingendag tafels van hoop

Wereldvluchtelingendag in Zuidhorn

15 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
​Tafels van Hoop Zuidhorn besteedt samen met Pand 10A (de Buurthuiskamer) aandacht aan Wereldvluchtelingendag 2025
Lees verder →
Gouden leeuw (10)

“Super” Weekend Westerkwartier: ga op pad!

13 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
14 juni heel veel activiteiten in de regio
Lees verder →
Buitenspeeldag zuidhorn 2025 (1)

Buitenspeeldag Zuidhorn; paar foodtrucks erbij en je hebt een festival

12 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Was mooi weer
Lees verder →
Nederveen

Gemeente Westerkwartier heeft financiën op orde voor 2026, zorgen over toekomst blijven

11 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
In 2026 geen bezuinigingsmaatregelingen en de onroerendezaakbelasting (OZB) wordt niet (extra) verhoogd
Lees verder →
Wethouder hans haze en ton schroor archeologische vondsten onthuld bij borghlocatie

Informatiebord archeologische vondsten onthuld bij Borghlocatie in Zuidhorn

11 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Sluiting school in 2014 naar infobord in 2025
Lees verder →
Roze50plus

Ontmoeting en empowerment van LHBTQ Senioren in het Westerkwartier

10 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Zuidhorn loopt voorop met huiskamer ROZE 50+
Lees verder →