Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Slager Menno Knot vindt waardig opvolger in Kevin Setz

28 juni 2018    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Overname in oktober
Slagerij knot (9) org

Bijna twaalf en een half jaar is Menno Knot al kwaliteitsslager in Zuidhorn. De vierenveertig jarige goedlachse ambachtsman slaat in oktober een andere weg in en heeft in Kevin Setz een waardige opvolger gevonden. De 24 jarige Kevin uit Zuidhorn kwam als veertien jarige leerling bij Menno in dienst. In de afgelopen tien jaar heeft hij het vak én de kneepjes geleerd. Toen er sprake van was dat Menno iets nieuws wilde beginnen hoefde Kevin niet lang te twijfelen. Hij greep deze kans om voor zichzelf te beginnen.

Het is als een puzzel die in elkaar past zeggen beide mannen. Menno wilde al lange tijd iets samen met een vriend opzetten en Kevin beheerst het vak dusdanig dat hij toe is aan een volgende stap: Het ondernemerschap! Hij is realistisch genoeg om in te zien dat het ondernemerschap meer inhoudt dan alleen het ambacht maar gaat het avontuur met enthousiasme aan.

Vanaf 1 oktober is Kevin eigenaar van de slagerij, in eerste instantie volgt hij de gekozen koers maar zal zijn eigen accenten natuurlijk leggen. Tijdens het Kom in Zuidhornfeest op 6 oktober is hij er zeker bij. “ Ik kan het natuurlijk niet maken om niet aanwezig te zijn en het zal een mooie test zijn”

 

Porc Locale
Samen met een bevriende grossier en vleesleverancier gaat Menno Knot een nieuw avontuur aan. Het idee is om een kwaliteitsproduct, de Porc Locale, in de markt te zetten. Het varkensvlees wordt op een transparante wijze gefokt, gevoed, geslacht en verwerkt. Menno; ” Vanuit de consument is er vraag naar een eerlijk en transparant product, zeker nu ons vak soms negatief in het nieuws komt”.  Dit lokaal gefokte varken wordt in de regio op een diervriendelijke manier gehouden, zelf geslacht en er is precies bekend welke voeding en eventuele antibiotica zijn verstrekt. “Een eerlijk product” zegt Menno.

Vanzelfsprekend zal ook Kevin het Porc Locale in zijn assortiment opnemen.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Crevix-dijkstra

Crevix; Creatieve en artistieke 3D producten uit Zuidhorn

05 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
gepersonaliseerde 3D-geprinte lampen, sportlampen en clubdisplays
Lees verder →
Wespen

Limonadewesp nipt op 1 in nationale wespentelling

08 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Beduidend minder dan het gemiddelde in 2025
Lees verder →
Isolatie-aanpak (1)

Gemeente Westerkwartier organiseert informatiemarkten over isolatie- en ventilatiesubsidies

08 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Subsidie tot 100% van de kosten
Lees verder →
Mollematocht 2023 (1)

Bauke speciale gast bij theatershow De Laatste Etappe in Utrecht

08 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Liefst 19 jaar leeft Bauke Mollema zijn droom in het profpeloton. Nooit eerder was een Nederlander zo lang beroepswielrenner
Lees verder →
Ereteken hattu 1

Postuum Ereteken voor Orde en Vrede voor KNIL-militair Marcus Hattu

08 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Burgemeester Ard van der Tuuk droeg de militaire onderscheiding in Nuis over aan zijn oudste zoon Justus Hattu.
Lees verder →
Excursie historische kring 2026 (1)

Geslaagde excursie Historische Kring Zuidhorn

07 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
bezoek Paesens-Moddergat, Lauwersoog en borg Verhildersum
Lees verder →