Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Showkorps “D.I.N.D.U.A.-Oldekerk” tweede op NK

11 juni 2018    Zuidhorn-nieuws
Het showkorps trad voor het eerst op met haar nieuwe show getiteld ‘The Door’.
Dindua odsc 2

Assen/Oldekerk- Showkorps “D.I.N.D.U.A.-Oldekerk” is afgelopen zaterdag 9 juni  tweede geworden bij het Open Nederlands Kampioenschap van de Open Dutch Showcorps Championships (ODSC) in Assen. Het showkorps behaalde 80,93 punten, een knappe prestatie.

Het showkorps trad voor het eerst op met haar nieuwe show getiteld ‘The Door’. Een show over het verhaal van het leven. Iedereen komt op deze wereld als een blank canvas. Nog niet getekend door ervaring, nog niet gekleurd door emotie. 'The Door' leidt naar verschillende werelden waarin je jezelf leert kennen. De afgelopen weken hebben de leden keihard aan deze show gewerkt. Dit alles resulteerde in een keurige eerste show dat door het publiek enthousiast werd ontvangen.

Op vrijdag 29 juni reist het showkorps af naar Rastede (Duitsland) om deel te nemen aan de Rasteder Musiktage. Een internationaal concours. Kijk voor meer informatie op http://www.showkorpsdindua.nl

Foto: eigen foto

  • Dindua odsc 1
  • Dindua odsc 3
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Boerenbijeenkomst sw2

Verfrissende blik en heldere kijk op de toekomst door inspirerende boerenbijeenkomst

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Sterk Westerkwartier werd bijgepraat en bovenal ideeën mee gegeven over de toekomst van de boerenbedrijven
Lees verder →
Sterk westerkwartier thomashuis

Thomashuis in Niebert alweer 15 jaar oud!

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Sterk Westerkwartier kreeg goed beeld van kleinschalige woonvorm voor mensen met verstandelijke beperking
Lees verder →
Symbolische overhandiging vergunning woningen aan de nieuweweg in nuis-1

Plan voor bouw van vier woningen aan de Nieuweweg in Nuis

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
​De verwachting is, dat Plegt-Vos in het voorjaar van 2026 met de bouw van de woningen start
Lees verder →
Moeder-kind

Onze kinderen zijn geen verdienmodel

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Investeren in gezinswerkers en schoolmaatschappelijk werk voor sterke, veilige gezinnen
Lees verder →
Bedrijfsbezoek koopman ovgz (21)

Koopman verhuist alsnog naar Leek

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
De directie van Koopman Logistics Group heeft een groot perceel grond aangekocht op het bedrijventerrein Leeksterveld pal aan de A7 in Leek
Lees verder →
Richard lamberst

Subsidies voor aanpak rotonde N372/A7 in Leek en aanleg fietsonderdoorgang A7

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Verhogen verkeersveiligheid en verbeteren doorstroming
Lees verder →