Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Serious Request Zuidhorn komt er weer aan!

16 oktober 2015    Zuidhorn-nieuws
Kom in actie! Elk idee en elke actie is welkom. Alleen of samen met vrienden, buren, school, bedrijf of sportvereniging.
Serious request2015 zuidhorn

Zes dagen voor kerst is het weer zover, 3 dj’s van radio 3FM sluiten zich op in het Glazen Huis. Vijf dagen lang eten ze niets en halen ze geld op voor het goede doel. Het goede doel waar dit jaar aandacht voor wordt gevraagd, zijn kinderen in oorlogs- en conflictgebieden. Deze kinderen missen kansen voor scholing en ontwikkeling.

In Zuidhorn hebben is de afgelopen jaren ook een eigen Serious Request georganiseerd om zo de actie van 3FM te steunen. Dit met veel succes. Vorig jaar is er ruim €12.500 opgehaald. Ook dit jaar zal Serious Request Zuidhorn weer plaatsvinden. Het doel is om zoveel mogelijk geld op te halen met verschillende acties.

De wandelestafette
De afgelopen jaren was een vertrouwd beeld bij Serious Request Zuidhorn de 24-uurs wandelestafette in het Johan Smitpark. Ook dit jaar zal de estafette weer gelopen worden. Van vrijdagavond 18 december tot zaterdagavond 19 december (tijden volgen nog) wordt er een etmaal gewandeld in het Johan Smit park in Zuidhorn. Teams laten zich sponsoren om 24 uur lang continu hun ‘estafette stokje’ in beweging te houden. Bezoekers kunnen meewandelen, genieten van de verschillende versnaperingen en live muziek van onder andere Switch en Peter de Haan.

Nieuwe activiteiten
Voor het komende jaar wil de organisatie het evenement nog groter maken. Serious Request Zuidhorn is hopelijk straks niet meer het evenement met alleen maar de 24-uurs wandelestafette, maar van een brede verzameling van allemaal activiteiten en initiatieven die plaatsvinden op 18 en 19 december. De organisatie nodigt daarom iedereen met een eigen actie of idee uit om zich aan te sluiten bij het evenemententerrein in het park. Aan heel Zuidhorn wordt de oproep gedaan:

Kom in actie!
Elk idee en elke actie is welkom. Alleen of samen met vrienden, buren, school, bedrijf of sportvereniging.

Eén van de nieuwe initiatieven die dit jaar zal plaatsvinden, is de Serious Request kerkdienst die door verschillende kerken georganiseerd wordt. In een dienst die toegankelijk is voor gelovigen en niet-gelovigen, waar popmuziek en bezinning bij elkaar gebracht zullen worden.

Heb jij ook een initiatief of wil jij meer informatie? Neem dan contact op via onderstaande gegevens. Mail: seriousrequestzuidhorn@gmail.com tel:   0594-528940

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Blaarkoppen koeien

ChristenUnie: “Meer koeien in de wei”

12 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Dalende weidegang vraagt om extra inzet van provincie
Lees verder →
Mechielsen-press-02-1024x576 trukstar

Drie nieuwe Scania’s voor Mechielsen

12 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Mechielsen is al decennialang een bekende naam in het noorden van Nederland.
Lees verder →
Jongeren pixabay

Jongeren uit Westerkwartier gezocht: praat mee over wonen tijdens (t)huis in Groningen

11 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Inbreng van jongeren en jongvolwassenen is onmisbaar
Lees verder →
Afscheid annewiersma

Zunobri neemt na 2 seizoenen afscheid van Anne Wiersma

11 juni 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Naast de coaching van Zunobri 1 verzorgde Anne ook twee jaar lang de trainingen voor de gehele seniorengroep
Lees verder →
Vleermuis

Isoleren spouw bij gangbare soorten vleermuizen onder voorwaarden toegestaan

11 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Tijdelijk gedoogbeleid voor woningisolatie vernieuwd
Lees verder →
Rvdv1886

Aanrijding tussen vrachtwagen en fietser in Zuidhorn

10 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Bij het ongeval raakte de fietser ernstig gewond en overleed ter plekke
Lees verder →