Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Serious request vanuit Zuidhorn

15 december 2009    Zuidhorn-nieuws
Bij Music Store & Stervideotheek in Zuidhorn zijn diverse CD's te koop waarvan de gehele opbrengst naar 3FM Serious Request gaat.Aanstaande vrijdag is er van 16.00 uur een optreden van studenten van

Bij Music Store & Stervideotheek in Zuidhorn zijn diverse CD's te koop waarvan de gehele opbrengst naar 3FM Serious Request gaat.

Aanstaande vrijdag is er van 16.00 uur een optreden van studenten van de opleiding Kunst en Theater Media en Muziek van het ROC Noorderpoort.

Zij hebben de CD "December’s Soundtrack " (€ 4,50) speciaal voor 3FM Serious Request gemaakt.

Het is een productie van tweedejaars studenten van de opleiding Kunst en Theater Media en Muziek van het ROC Noorderpoort. Alle liedjes zijn eigen composities, gemaakt en uitgevoerd door componisten en muzikanten van de opleiding. Daarbij zijn ze vanzelfsprekend ondersteund door docenten en professionals.

Ook heeft Lars Salomons een CD te koop met 4 Groningstalige nummers van o.a. Edwin de Vries. Deze CD kost € 5,-.

De opbrengst van deze CD's komt te goede aan de actie Stop Malaria van 3FM Serious Request.

Gisteravond werden er tijdens de raadsvergadering in Zuidhorn door
Twee leerlingen van het Alfa-college zelfontworpen en gemaakte t-shirts verkocht.
15-12-2009 WIZ

3FM Serious Request
In de zes dagen voor kerst staat het Glazen Huis van 3FM Serious Request op de Grote Markt in Groningen. Via de actie ‘Serious Request’ willen bekende DJ’s zoveel mogelijk geld inzamelen en aandacht
vragen voor een zogenaamde ‘stille ramp’. Dit doen zij door zich zes dagen op te sluiten en niet te eten. Ze maken 24 uur per dag live radio én televisie en draaien verzoeknummers, in ruil voor een gift voor het
goede doel. 3FM Serious Request werkt voor deze actie samen met het Rode Kruis. Dit jaar gaat de opbrengst naar de preventie en bestrijding van malaria.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Betten scheiddoos

Wethouder Jeroen Betten overhandigt Scheiddoos aan basisschool De Molenberg

23 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
De Scheiddoos van Villa Pinedo helpt kinderen om te gaan met de scheiding van hun ouders.
Lees verder →
Hanckemaborg (3)

Provincie verhoogt subsidie voor onderhoud monumenten

23 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Eigenaren van rijksmonumenten in Groningen kunnen in 2026 rekenen op extra steun voor restauratie en groot onderhoud.
Lees verder →
Nad daad architecten

Vondsten uit ons verleden krijgen nieuw toekomstbestendig thuis

23 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Het Noordelijk Archeologisch Depot (NAD) in Nuis wordt verbouwd.
Lees verder →
Moeder-kind

Landelijke Week van de Pleegzorg

23 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Tijdens deze week is er aandacht voor kinderen die nog wachten op een tweede thuis
Lees verder →
Gebiedswethouders westerkwartier

Gebiedswethouders Westerkwartier voor dorp of wijk

23 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Nieuwe verdeling wethouders per gebied
Lees verder →
Adviesraad

Voorzitter gezocht met hart voor Westerkwartier

23 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
De Adviesraad Sociaal Domein Westerkwartier zoekt onafhankelijke voorzitter
Lees verder →