Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

‘Schuurfeest’ trekt 700 bezoekers naar Noordhorn

19 juli 2010    Zuidhorn-nieuws
Noordhorn - Voor het eerst sinds een jaar of tien was er zaterdagavond weer een schuurfeest in het Westerkwartier. Aan het Van Starkenborghkanaal in Noordhorn werd een grote feesttent opgetrokken. Op zo'n

Noordhorn -
Voor het eerst sinds een jaar of tien was er zaterdagavond weer een schuurfeest in het Westerkwartier. Aan het Van Starkenborghkanaal in Noordhorn werd een grote feesttent opgetrokken. Op zo'n 500 bezoekers was gerekend, maar het werden er volgens een woordvoerder van de organisatie rond de 700. Het grootste deel van de bezoekers kwam uit de eigen regio.
De organisatie was in handen van het Agrarisch Jongeren Kontakt Westerkwartier (AJK) dat diskjockey Freaky Dancer (archieffoto) had ingehuurd om het publiek te vermaken. Ondanks het grote aantal bezoekers verliep het evenement volgens AJK-bestuurslid Thijs Neutel zonder incidenten. "Het was één groot feest."
Het welslagen van het evenement is volgens hem te danken aan de bereidwillige medewerking van een veertigtal vrijwilligers, de gemeente Zuidhorn en een groot aantal particuliere sponsors. Het succesvolle verloop maakt dat de organisatie het schuurfeest volgend jaar wil herhalen. "We gaan bekijken of we er een jaarlijks gebeuren van kunnen maken", zegt Neutel.
Omdat het niet mogelijk bleek een geschikte boerenschuur te vinden voor het feest, werd in een weiland een grote tent opgezet.
19-07-2010 dvhn

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Draverij aduard 2024 (7)

82 paarden in tien draverijen op koersdag in Aduard

17 juni 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Gratis toegang en mooie prijzen
Lees verder →
Vrienden van beatrixoord

Internationale Sponsor Fietstocht voor Beatrixoord

15 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Van Londen naar Haren op de fiets. Met tussenstop in Niebert
Lees verder →
Garnwerd-molen

Korenmolen De Meeuw in volle glorie hersteld

15 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Na een ingrijpende restauratie wordt korenmolen De Meeuw op zaterdag 4 juli om 12.00 uur officieel weer in gebruik genomen
Lees verder →
Bauke mollematocht 2025 (1)

Nog één keer Bauke Mollema aanmoedigen bij een NK

15 juni 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Zondag 28 juni in Nijmegen ( of 18 juli in Zuidhorn tijdens Mollematocht )
Lees verder →
Blaarkoppen koeien

ChristenUnie: “Meer koeien in de wei”

12 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Dalende weidegang vraagt om extra inzet van provincie
Lees verder →
Mechielsen-press-02-1024x576 trukstar

Drie nieuwe Scania’s voor Mechielsen

12 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Mechielsen is al decennialang een bekende naam in het noorden van Nederland.
Lees verder →