Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Schuiling koopt panden in Leek

13 januari 2009    Zuidhorn-nieuws
13-01-2009 leek - Twee leegstaande panden aan 't Piepke in Leek zijn gekocht door Schuiling Interieur en slaapcomfort. Het bedrijf overweegt nieuwbouw op deze locatie naast de Hema. Directeur Arjan Schuiling zegt dat het

13-01-2009
leek -
Twee leegstaande panden aan 't Piepke in Leek zijn gekocht door Schuiling Interieur en slaapcomfort. Het bedrijf overweegt nieuwbouw op deze locatie naast de Hema.

Directeur Arjan Schuiling zegt dat het niet de bedoeling is op deze locatie een eigen interieurwinkel te openen. De ruimtes aan 't Piepke worden verhuurd. "We berekenen nu wat het gunstigste is. Verbouw of nieuwbouw. We denken aan bedrijfsruimte met appartementen in twee of drie woonlagen erboven."

Schuiling is ook eigenaar van het naastgelegen pand van Pearl Opticiens en de Merkenstunt op de hoek van 't Piepke. "Wellicht kunnen we in de toekomst ook daar nieuw bouwen, als de tijden weer wat gunstiger zijn", zegt de directeur optimistisch. "We kunnen een plan in twee fasen voorleggen aan de gemeente Leek. Voor het winkelcentrum van Leek zou het heel goed zijn als er wat gebeurt. Leek blijft veel te veel achter bij Roden."

Ook in Marum biedt Schuiling bedrijfsruimte aan. Sinds enkele weken is het leegstaande pand aan de Hoornweg weer in de verhuur. De vorige huurder van het pand - levensmiddelenconcern Ahold - heeft het gebouw jarenlang leeg laten staan. De plannen van het levensmiddelenconcern om er een Albert Heyn-supermarkt te vestigen gingen op het laatste moment niet door. Nu het huurcontract met Ahold is beëindigd, is Schuiling op zoek naar nieuwe huurder(s). "We kijken wat de belangstelling is. We kunnen hier meerdere units van maken en ook woonruimte verhuren. Qua bestemmingsplan is alles mogelijk. Zelfs een supermarkt."
DvhN

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Moeder kind schrijven pixabay

Word jij de eerste gemeentedichter van Westerkwartier?

26 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
Doe mee: openbare verkiezing!
Lees verder →
Heike meyers 2025

Hoe blijf je vitaal tot op je 83e? “Mensendieck!” zegt Heike Meyers

26 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
45 jarig jubileum van haar praktijk
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over scholen weer begonnen, stemmen tellen openbaar & Economische visie

26 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 26 augustus 2025
Lees verder →
Busstation (2)

Vernieuwde reguliere Qbuzz dienstregeling

25 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
De zomervakantie is alweer ten einde. Qbuzz start met de vernieuwde, reguliere dienstregeling
Lees verder →
Viskaravaan-2025 (2)

Volop vis tijdens VISKaravaan in Briltil

25 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
*Behalve toen de fotograaf kwam..
Lees verder →