Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Samen stenen bikken voor de Innovatieboerderij!

30 maart 2017    Zuidhorn-nieuws
Bikt u mee?
Stol innovatieboerderij

Bij de sloop van de oude boerderij van Iwema zijn kloostermoppen en oud-Groninger stenen bewaard gebleven. Die zijn in een container naar de locatie De Sluis van De Zijlen (Provincialeweg 139 te Doezum) gebracht om daar schoongebikt te worden en vervolgens weer hergebruikt te worden.

De Zijlen is een organisatie die zich vol overtuiging inzet voor mensen met een verstandelijke beperking en deze klus past uitstekend bij hun cliënten. Omdat het schoonbikken van de stenen met een enkel luchtbeiteltje niet erg snel gaat, wordt er een stenenbikmachine van Sijperda gehuurd. Maar die moet dan wel de hele week draaien om zo efficiënt mogelijk te werk te gaan!

Komt u helpen?
In de weken 14 t/m 17 (april) wordt er gebikt. Cliënten zijn al ingeroosterd. Komt u de cliënten van de Zijlen ondersteunen? En gaan we zo gezamenlijk deze klus klaren?!

De groen omlijste plekken in het rooster moeten nog ingevuld worden. Gaat u helpen om deze open plekken in te vullen? Het liefst als tweetal, want dan is aan- en afvoer en het bikken goed geregeld.

Kijk op het rooster via: http://innovatieboerderij.nl/?p=322 en klik op de dag en tijdstip dat u kunt komen bikken. De Zijlen zorgt voor koffie en iets te bikken!

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

College 2026

Paniekvoetbal college Westerkwartier in Grijpskerk?

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Team raad & college speelt zaterdag tegen Vrouwen 1 Grijpskerk
Lees verder →
Swimteam zuidhorn 2026

Swim team Zuidhorn accepteert Challenge

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
29 augustus zwemmen van Zoutkamp naar hartje stad Groningen
Lees verder →
Aduarderzijl 2025

Fietsexcursie Water en wierden in Middag-Humsterland

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Hoe hielden bewoners van het Groninger kustgebied eeuwenlang water buiten de deur?
Lees verder →
Wijn

Zo organiseer je thuis een Franse wijnproeverij met Bourgogne wijn en Bordeaux wijn

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Met een goede voorbereiding, passende hapjes en een logische proefvolgorde verandert een gewone avond al snel in een bijzondere culinaire ervaring.
Lees verder →
Gehaktdag

Podcastserie Woensdag Gehaktdag

03 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Predikanten uit de regio verzorgen een korte overdenking of bemoedigend verhaal.
Lees verder →
Open monumentendag

Erfgoedcafé Open Monumentendag

03 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Voor monumenteigenaren/beheerders, maar zeker ook voor andere belangstellenden.
Lees verder →