Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Salon José viert uitbundig 20 jarig bestaan

7 december 2010    Zuidhorn-nieuws
20 jaar knippen in Zuidhorn Deze maand is het twintig jaar geleden dat José Beereboom besloot voor zichzelf te beginnen in Zuidhorn. In de Molenstraat vond zij een geschikt pand waar zij haar

20 jaar knippen in Zuidhorn

Deze maand is het twintig jaar geleden dat José Beereboom besloot voor zichzelf te beginnen in Zuidhorn. In de Molenstraat vond zij een geschikt pand waar zij haar kapsalon kon vestigen.

Om precies te zijn opende zij de deuren van de kapsalon op 10 december 1990. Zij koos voor Zuidhorn omdat in die periode veel werd gebouwd en het inwonertal van het dorp groeide.
In de loop der tijd is er een ruime vaste klantenkring opgebouwd en dat er ook nu weer volop wordt gebouwd vindt José dan ook positief voor de toekomst.

Kappersvak staat niet stil
José voorziet samen met kapper Bert Kooi, al vanaf 1992 in dienst, en Eefke Schreiber hun klanten van een mooi en modieus kapsel.
Door het regelmatig volgen van cursussen en bezoeken van seminars zijn steeds de trends gevolgd en toegepast in de salon. Het vak is wat dat betreft enorm veranderd zegt José.
José; ”Ik moet wel de bladen goed bijhouden want als bijvoorbeeld Leontine Borsato of Carolien Tensen een nieuw kapsel heeft wordt daarom gevraagd in de Salon”.

Uitbreiding
Ook is er sinds begin dit jaar een eigen Beautysalon in gebruik.
De kapsalon, waar nu ook al veel bruidskapsels en make-up worden gedaan, kan nu een volledig pakket aanbieden”
“Nu kunnen we ook verschillende schoonheidsbehandelingen aanbieden”. zegt José. Beautybehandelingen vinden plaats in een aparte ruimte, achterin de zaak van José.

20 jaar bestaan 20% korting
Gedurende de maand december wil José haar klanten bedanken voor hun trouwe bezoek en heeft leuke acties bedacht.
Zo is er een korting van 20% op kleurbehandelingen en 20% korting op verzorgingsproducten van KMS, Goldwell en Declaré. Iedereen kan natuurlijk gebruiken maken van de acties.

Kans op een complete make-over
Klanten die kiezen voor een kleurbehandeling maken bovendien kans op een complete make-over behandeling. “Met visagie, een ander kapsel of kleur kun je het beste in iemand naar voren halen” zegt
José. En ik laat hiermee zien dat we meer doen dan uitsluitend een modieus kapsel verzorgen.



Molenstraat 27 Zuidhorn
Telefoon 0594-506074
www.salonjose.nl

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Wereldvluchtelingendag tafels van hoop

Wereldvluchtelingendag in Zuidhorn

15 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
​Tafels van Hoop Zuidhorn besteedt samen met Pand 10A (de Buurthuiskamer) aandacht aan Wereldvluchtelingendag 2025
Lees verder →
Gouden leeuw (10)

“Super” Weekend Westerkwartier: ga op pad!

13 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
14 juni heel veel activiteiten in de regio
Lees verder →
Buitenspeeldag zuidhorn 2025 (1)

Buitenspeeldag Zuidhorn; paar foodtrucks erbij en je hebt een festival

12 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Was mooi weer
Lees verder →
Nederveen

Gemeente Westerkwartier heeft financiën op orde voor 2026, zorgen over toekomst blijven

11 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
In 2026 geen bezuinigingsmaatregelingen en de onroerendezaakbelasting (OZB) wordt niet (extra) verhoogd
Lees verder →
Wethouder hans haze en ton schroor archeologische vondsten onthuld bij borghlocatie

Informatiebord archeologische vondsten onthuld bij Borghlocatie in Zuidhorn

11 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Sluiting school in 2014 naar infobord in 2025
Lees verder →
Roze50plus

Ontmoeting en empowerment van LHBTQ Senioren in het Westerkwartier

10 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Zuidhorn loopt voorop met huiskamer ROZE 50+
Lees verder →