Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Salon Jose: De schoonheid van een gevoelige huid

19 januari 2010    Zuidhorn-nieuws
Salon José nu ook in beauty! Alles onder één dak. Een nieuwe combinatie. Salon Jose is sinds 1990 in de Molenstraat te Zuidhorngevestigd en heeft een aanzienlijke vaste klantenkring. Eigenaresse Jose Beereboom voorziet samen

Salon José nu ook in beauty! Alles onder één dak. Een nieuwe combinatie.

Salon Jose is sinds 1990 in de Molenstraat te Zuidhorngevestigd en heeft een aanzienlijke vaste klantenkring.
Eigenaresse Jose Beereboom voorziet samen met kapper Bert Kooi, al vanaf 1992 in dienst, en Eefke hun klanten van een mooi en modieus kapsel.

Sinds deze maand is er ook een eigen Beautysalon in gebruik.
De kapsalon, waar nu ook al veel bruidskapsels en make-up worden gedaan, kan nu een volledig pakket aanbieden”
“Nu kunnen we ook verschillende schoonheidsbehandelingen aanbieden”. zegt Jose.

Beautybehandelingen vinden plaats in een aparte ruimte, achterin de zaak van José. Belangrijk vindt ze dat de beautyafdeling een eigen gezicht heeft namelijk Eefke Schreiber.

Eefke is evenals José en Bert een uitstekende kapster en gediplomeerd schoonheidsspecialiste en kan in de compleet ingerichte ruimte goed uit de voeten zegt ze. “Hier kan ik in alle rust de klanten behandelen” Allereerst wordt er zorgvuldig vastgesteld wat de wensen zijn en vooral wat voor huidtype de klant heeft. “Elk type huid is verschillend en heeft een andere behandeling en product nodig” zo zegt Eefke

Veel mensen hebben bijvoorbeeld last van allergische reacties zo vertelt Eefke en daarvoor hebben wij een speciale lijn van Declare, Allergy Balance, voor de gevoelige huid.Dit soort behandelingen geven de huid weer een goede conditie.
Ook kan een behandeling tegen de vermoeidheid gewoon ontspannend zijn.

Zoals de naam van de behandeling Caviar Perfection al doet vermoeden is dit het neusje van de zalm.

Ook mannen kunnen bij Eefke terecht; “ook voor mannen is er ook een speciale lijn ontwikkeld”

» Website


19-01-2010 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →