Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Salon Jose: De schoonheid van een gevoelige huid

19 januari 2010    Zuidhorn-nieuws
Salon José nu ook in beauty! Alles onder één dak. Een nieuwe combinatie. Salon Jose is sinds 1990 in de Molenstraat te Zuidhorngevestigd en heeft een aanzienlijke vaste klantenkring. Eigenaresse Jose Beereboom voorziet samen

Salon José nu ook in beauty! Alles onder één dak. Een nieuwe combinatie.

Salon Jose is sinds 1990 in de Molenstraat te Zuidhorngevestigd en heeft een aanzienlijke vaste klantenkring.
Eigenaresse Jose Beereboom voorziet samen met kapper Bert Kooi, al vanaf 1992 in dienst, en Eefke hun klanten van een mooi en modieus kapsel.

Sinds deze maand is er ook een eigen Beautysalon in gebruik.
De kapsalon, waar nu ook al veel bruidskapsels en make-up worden gedaan, kan nu een volledig pakket aanbieden”
“Nu kunnen we ook verschillende schoonheidsbehandelingen aanbieden”. zegt Jose.

Beautybehandelingen vinden plaats in een aparte ruimte, achterin de zaak van José. Belangrijk vindt ze dat de beautyafdeling een eigen gezicht heeft namelijk Eefke Schreiber.

Eefke is evenals José en Bert een uitstekende kapster en gediplomeerd schoonheidsspecialiste en kan in de compleet ingerichte ruimte goed uit de voeten zegt ze. “Hier kan ik in alle rust de klanten behandelen” Allereerst wordt er zorgvuldig vastgesteld wat de wensen zijn en vooral wat voor huidtype de klant heeft. “Elk type huid is verschillend en heeft een andere behandeling en product nodig” zo zegt Eefke

Veel mensen hebben bijvoorbeeld last van allergische reacties zo vertelt Eefke en daarvoor hebben wij een speciale lijn van Declare, Allergy Balance, voor de gevoelige huid.Dit soort behandelingen geven de huid weer een goede conditie.
Ook kan een behandeling tegen de vermoeidheid gewoon ontspannend zijn.

Zoals de naam van de behandeling Caviar Perfection al doet vermoeden is dit het neusje van de zalm.

Ook mannen kunnen bij Eefke terecht; “ook voor mannen is er ook een speciale lijn ontwikkeld”

» Website


19-01-2010 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

College 2026

Paniekvoetbal college Westerkwartier in Grijpskerk?

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Team raad & college speelt zaterdag tegen Vrouwen 1 Grijpskerk
Lees verder →
Swimteam zuidhorn 2026

Swim team Zuidhorn accepteert Challenge

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
29 augustus zwemmen van Zoutkamp naar hartje stad Groningen
Lees verder →
Aduarderzijl 2025

Fietsexcursie Water en wierden in Middag-Humsterland

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Hoe hielden bewoners van het Groninger kustgebied eeuwenlang water buiten de deur?
Lees verder →
Wijn

Zo organiseer je thuis een Franse wijnproeverij met Bourgogne wijn en Bordeaux wijn

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Met een goede voorbereiding, passende hapjes en een logische proefvolgorde verandert een gewone avond al snel in een bijzondere culinaire ervaring.
Lees verder →
Gehaktdag

Podcastserie Woensdag Gehaktdag

03 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Predikanten uit de regio verzorgen een korte overdenking of bemoedigend verhaal.
Lees verder →
Open monumentendag

Erfgoedcafé Open Monumentendag

03 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Voor monumenteigenaren/beheerders, maar zeker ook voor andere belangstellenden.
Lees verder →