Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Salon Jose: De schoonheid van een gevoelige huid

19 januari 2010    Zuidhorn-nieuws
Salon José nu ook in beauty! Alles onder één dak. Een nieuwe combinatie. Salon Jose is sinds 1990 in de Molenstraat te Zuidhorngevestigd en heeft een aanzienlijke vaste klantenkring. Eigenaresse Jose Beereboom voorziet samen

Salon José nu ook in beauty! Alles onder één dak. Een nieuwe combinatie.

Salon Jose is sinds 1990 in de Molenstraat te Zuidhorngevestigd en heeft een aanzienlijke vaste klantenkring.
Eigenaresse Jose Beereboom voorziet samen met kapper Bert Kooi, al vanaf 1992 in dienst, en Eefke hun klanten van een mooi en modieus kapsel.

Sinds deze maand is er ook een eigen Beautysalon in gebruik.
De kapsalon, waar nu ook al veel bruidskapsels en make-up worden gedaan, kan nu een volledig pakket aanbieden”
“Nu kunnen we ook verschillende schoonheidsbehandelingen aanbieden”. zegt Jose.

Beautybehandelingen vinden plaats in een aparte ruimte, achterin de zaak van José. Belangrijk vindt ze dat de beautyafdeling een eigen gezicht heeft namelijk Eefke Schreiber.

Eefke is evenals José en Bert een uitstekende kapster en gediplomeerd schoonheidsspecialiste en kan in de compleet ingerichte ruimte goed uit de voeten zegt ze. “Hier kan ik in alle rust de klanten behandelen” Allereerst wordt er zorgvuldig vastgesteld wat de wensen zijn en vooral wat voor huidtype de klant heeft. “Elk type huid is verschillend en heeft een andere behandeling en product nodig” zo zegt Eefke

Veel mensen hebben bijvoorbeeld last van allergische reacties zo vertelt Eefke en daarvoor hebben wij een speciale lijn van Declare, Allergy Balance, voor de gevoelige huid.Dit soort behandelingen geven de huid weer een goede conditie.
Ook kan een behandeling tegen de vermoeidheid gewoon ontspannend zijn.

Zoals de naam van de behandeling Caviar Perfection al doet vermoeden is dit het neusje van de zalm.

Ook mannen kunnen bij Eefke terecht; “ook voor mannen is er ook een speciale lijn ontwikkeld”

» Website


19-01-2010 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Ondertekening dorps-isolatieaanpak (3)

Dorpsinitiatieven nóg beter op gang helpen

03 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Ondertekening samenwerking dorps-isolatieaanpak Westerkwartier
Lees verder →
Klaverjasclub zuidhorn (3)

Kaarten op tafel of ballen in het grind?

03 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Elke woensdag raak!
Lees verder →
Emma en juf brenda

Prijzen Kinderkunst uitgereikt

03 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Onderdeel van de Kunst in de Etalageroute Zuidhorn
Lees verder →
Team 1 talero jeugd met links mathijs vening

Mathijs Vening piekt in topweek ttv Talero

03 november 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Met twee overwinningen op rij lijkt het landelijk spelende jeugdteam zich zonder al te veel problemen te handhaven
Lees verder →
Stuck herrie

De Peter, Pieternel en (Meindert) Kesanova show met STUCK HERRY

03 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Op vrijdag 21 november presenteert In ‘t Holt 1654 de 18e aflevering van de Peter, Pieternel en Meindert show.
Lees verder →
Afkicken roken

Veilig en effectief afkicken: wat je moet weten

03 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Ontdek wat veilig en effectief afkicken inhoudt. Leer hoe een afkicktraject werkt, wanneer professionele hulp noodzakelijk is, en waar je informatie en steun vindt.
Lees verder →