Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Salon Jose: De schoonheid van een gevoelige huid

19 januari 2010    Zuidhorn-nieuws
Salon José nu ook in beauty! Alles onder één dak. Een nieuwe combinatie. Salon Jose is sinds 1990 in de Molenstraat te Zuidhorngevestigd en heeft een aanzienlijke vaste klantenkring. Eigenaresse Jose Beereboom voorziet samen

Salon José nu ook in beauty! Alles onder één dak. Een nieuwe combinatie.

Salon Jose is sinds 1990 in de Molenstraat te Zuidhorngevestigd en heeft een aanzienlijke vaste klantenkring.
Eigenaresse Jose Beereboom voorziet samen met kapper Bert Kooi, al vanaf 1992 in dienst, en Eefke hun klanten van een mooi en modieus kapsel.

Sinds deze maand is er ook een eigen Beautysalon in gebruik.
De kapsalon, waar nu ook al veel bruidskapsels en make-up worden gedaan, kan nu een volledig pakket aanbieden”
“Nu kunnen we ook verschillende schoonheidsbehandelingen aanbieden”. zegt Jose.

Beautybehandelingen vinden plaats in een aparte ruimte, achterin de zaak van José. Belangrijk vindt ze dat de beautyafdeling een eigen gezicht heeft namelijk Eefke Schreiber.

Eefke is evenals José en Bert een uitstekende kapster en gediplomeerd schoonheidsspecialiste en kan in de compleet ingerichte ruimte goed uit de voeten zegt ze. “Hier kan ik in alle rust de klanten behandelen” Allereerst wordt er zorgvuldig vastgesteld wat de wensen zijn en vooral wat voor huidtype de klant heeft. “Elk type huid is verschillend en heeft een andere behandeling en product nodig” zo zegt Eefke

Veel mensen hebben bijvoorbeeld last van allergische reacties zo vertelt Eefke en daarvoor hebben wij een speciale lijn van Declare, Allergy Balance, voor de gevoelige huid.Dit soort behandelingen geven de huid weer een goede conditie.
Ook kan een behandeling tegen de vermoeidheid gewoon ontspannend zijn.

Zoals de naam van de behandeling Caviar Perfection al doet vermoeden is dit het neusje van de zalm.

Ook mannen kunnen bij Eefke terecht; “ook voor mannen is er ook een speciale lijn ontwikkeld”

» Website


19-01-2010 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Dichtclub summerproat

Dichtclub op Summerproat: 74 unieke woorden voor zes dichters

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Woorden als "schutteldoek"; en "skutteldoek"
Lees verder →
College 2026

Nieuw college van B&W Westerkwartier

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
burgemeester Van der Tuuk met de wethouders Haze (VZ Westerkwartier), Lamberst (VZ Westerkwartier), Schollema (PRO), Steenbergen (ChristenUnie Westerkwartier) en Betten (VVD).
Lees verder →
Politie insluipers inbraak

Voetjes-actie maakt inwoners bewust van inbraakrisico’s

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Medewerkers van gemeente Westerkwartier, politie en woningcorporatie Wold & Waard maakten afgelopen week rondes door verschillende dorpen in de gemeente.
Lees verder →
Veiligheidsdag2026

Veiligheidsdag Westerkwartier: zet hem vast in je agenda

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Op zaterdag 29 augustus staat Familiepark Nienoord in Leek volledig in het teken van veiligheid.
Lees verder →
Slaapkamer bed

Het beste bed voor zijslapers, rugslapers en buikslapers

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Lekker wakker worden begint bij een bed dat past bij jouw lichaam en slaaphouding. Als je nek, schouders of rug ’s ochtends vaak stijf aanvoelen, kan de ondersteuning beter. Een fijn bed geeft rust, voelt comfortabel en helpt je ontspannen liggen. Daardoor slaap je dieper en stap je...
Lees verder →
Hero v7 shirts

Een dorpsactiviteit voorbereiden: kleding op de takenlijst vóór de laatste week

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Bij verenigingen en dorpsactiviteiten wordt kleding vaak gezien als detail. In werkelijkheid beïnvloedt het herkenbaarheid, foto's en de rust van de organisatie.
Lees verder →