Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Rotte kies Boerema getrokken

17 april 2014    Zuidhorn-nieuws
Locatie Boerema wordt Locatie Jellema
Oomkes

Met het akkoord gaan van de raad om 95.000 euro beschikbaar te stellen in verband met de herontwikkeling van  locatie Boerema in Zuidhorn wordt de rotte kies getrokken in het centrum van Zuidhorn en opgevuld.

Deze oplossing is in de ogen van de raad een goede alhoewel GL zich afvroeg of het niet eerder op deze manier losgetrokken had kunnen worden. Ook stelde de fractie vraagtekens over het feit dat de buurt niet eerder is geïnformeerd. Oomkes stelde dat alle partijen water bij de wijn hebben moeten doen en dat zo’n proces zorgvuldig moet, en langdurig kan zijn. Hij zegde toe de buurtbewoners zo snel mogelijk te informeren.

Oomkes ontving van de fracties zeer veel (verdiende) complimenten over zijn werk de afgelopen periode mbt zijn portefeuille woningbouw. Het was een complete lofzang op zijn inbreng in de Oostergast, Dorpsvenne, Overtuinen en andere bouwprojecten.  Laat het helder zijn; het ligt niet aan Oomkes dat de PvdA niet in de coalitie zit.

 

Bouwbedrijf Notebomer uit Oldekerk kan voor de zomer de opstallen slopen.

Het bouwplan voorziet in 10 grondgebonden woningen in de sociale sector. Denk aan senioren,- en starterswoningen.  De laagbouw past in tegenstelling tot het eerdere Tademaplan van appartementen goed  in de Cultuur historische omgeving van de hervormde kerk.

Na sloop en verwijderen van benzine en gastanks moet ook de bodem gesaneerd worden. Eind januari 2015 is de grond volgens Cor Notebomer bouwrijp. Notebomer wil in fases gaan bouwen, als er drie verkocht zijn wordt er gebouwd.

Cor Notebomer “Dit werk past bij ons”
Bouwbedrijf Notebomer heeft 10-15 personeelsleden en is voornamelijk actief in omgeving Grootegast. Naast woningen, agrarische en industriële bouw wordt ook gebouwd voor de zorg. Een voorbeeld daarvan is een zorgboerderij in Drachten en in Oldekerk. Hij wil graag in Zuidhorn bouwen en dit project is past daar goed in. Hij heeft het volste vertrouwen en ziet de toekomst positief in.

  • Oomkes, Liset en Cor Notebomer
  • Oomkes dorpsvenne
  • Oomkes duurzaamheidsbeurs 2013
  • Oomkes hekkemalocatie
  • Oomkes oplevering starterswoningen
  • Oomkes oplevering starterswoningen2
  • Oomkes starterswoningen
  • Oomkes zuiderzon
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Elena vakwedstrijd (4)

Elena uit Zuidhorn hoort nu al bij de landelijke top 8 van mbo-interieurstudenten

14 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Finale vak wedstrijd interieuradviseurs op 19 en 20 maart 2026 in de Brabanthallen
Lees verder →
Fietshelling (2)

Steigerbouwers plaatsen hellingbanen brug Zuid,- Noordhorn

14 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
De verwachting is het werk in twee dagen is afgerond.
Lees verder →
Bauke mollematocht 2025 (1)

Bauke op weg naar laatste seizoen als profwielrenner

14 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Eerste week van februari in de Ronde van Valencia
Lees verder →
Tim venekamp sgp

SGP presenteert Tim Venekamp uit Niehove als lijsttrekker in het Westerkwartier

14 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Jonge ondernemer aan het roer bij eerste deelname SGP aan lokale verkiezingen
Lees verder →
Geheugenspel droomtocht visvliet

Niet vergeten: Stemmen op geheugenspel Visvliet

12 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Eise Eisinga Droomtocht Visvliet dingt mee aan Kern met Pit prijsvraag
Lees verder →
Brug noordhorn open winter

Bouw hellingbanen fietsers Noordhorn begint volgende week

09 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Brug lager: gebruik van de hellingbanen eenvoudiger
Lees verder →