Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Revalideren na corona kan nu bij Health Centre Zuidhorn

23 november 2020    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Als u moeite heeft om na COVID-19 het “normale leven” weer op te pakken?
Healthcentre-jur

Heeft u Corona gehad en zit u met klachten als gevolg van dit ingrijpende virus? Dan kunt u terecht bij Health Centre Zuidhorn voor het starten van een revalidatietraject.

Het coronavirus(COVID-19) komt vaak tot uiting als een luchtweginfectie. De ziekte leidt gelukkig bij 80% van de patiënten tot milde of matige klachten. 15% van de patiënten ontwikkelt ernstige klachten en 5% ontwikkelt kritieke klachten, waarbij een IC-opname noodzakelijk is.

Patiënten die ernstig ziek zijn geweest kunnen laag belastbaar zijn en een lange nasleep ervaren. Er kunnen restklachten ontstaan zoals longproblemen, vermoeidheid, gewricht- en spierklachten, verlies van conditie, kracht en psychische- en cognitieve problemen. COVID-19 kan u hierdoor flink beperken in uw dagelijkse leven, zoals bij traplopen, boodschappen doen, werken of het uitoefenen van een hobby. De fysiotherapeut kan een belangrijke rol spelen in het herstel van patiënten met COVID-19 die blijvende beperkingen ondervinden in het dagelijks functioneren.

Heeft u ook moeite om na COVID-19 het “normale leven” weer op te pakken? Of kent u iemand die hier moeite mee heeft? Dan kunt u vanaf nu bij ons in de praktijk een afspraak maken met Thijs. Hij is gespecialiseerd op het gebied van revalidatie na COVID-19 en zal samen met u kijken naar een passend behandeltraject.

 Hooiweg 8 | 9801 AJ Zuidhorn 
T 0594-506113 | M 06-14540087  
http://www.healthcentrezuidhorn.nl  ;

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Annelie bonnet

Annelie Bonnet nieuwe fractievoorzitter D66 Westerkwartier

25 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
D66 Westerkwartier begint nieuwe politieke seizoen met nieuwe rolverdeling en scherpe oppositiekoers
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over KCA route, memory walk & Vrachtwagenbioscoop

25 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 25 augustus
Lees verder →
Pilon verkeer versperring afzetting

Groot onderhoud aan provinciale weg tussen Leek en Enumatil

24 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
De stremming en omleiding voor de eerste fase van de werkzaamheden, van 7 september tot en met 16 oktober 2026.
Lees verder →
Parkinson

Parkinson? Je staat er niet alleen voor!

24 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Samen met de Parkinson Vereniging en Oosterlengte organiseert het Zonnehuis informatieve bijeenkomsten.
Lees verder →
Doopsgezinde kerk noordhorn

Expositie Mysterieus Westerkwartier in Noordhorn

24 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Losjes gebaseerd op (on)bekende mysteries
Lees verder →
Finn jan stefan

Jan Kloosterman debuteert succesvol voor ttv Talero

24 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
In september begint de competitie voor de jeugd en senioren van ttv Talero.
Lees verder →