Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Regen deert Kom in Zuidhorn feest nauwelijks

1 oktober 2017    Zuidhorn-nieuws - fotos
Bezoekers, standhouders en winkeliers dik tevreden
Kom-in-zuidhorn-2017 (53)

Afgelopen zaterdag werd het Kom in Zuidhornfeest gevierd.
Afgezien van de regen die rond half twee begon te vallen was ook deze vierde editie succesvol.

Ondanks die regen en het feit dat er in de regio meerdere evenementen waren kwamen tal van bezoekers naar het centrum. Ze bezochten de stands en genoten van de muziek van CMV Wilhelmina, Tweaky Tones, Donna Cantabilli, Cor de orgelman en de swingende muziek van de Spice Daddies.

Proeverijen
Op tal van plekken waren lekkernijen te koop en te proeven; een Kuske oet Grunn ( chocoladesoes ), Cupcakes van Chez Christine,  lekkere worst bij Slager Menno Knot en een glaasje wijn van Ghebels wijnen. Voor een spirituele proeverij konden de bezoekers terecht bij de stand van de gezamenlijke kerken. Hier kon gepraat worden over de “smaak” van de kerk.

Heden en verleden
Voor de bezoekers was het een zeer gevarieerde markt. Zowel bij de Historische kring als bij de uitstalling van de brommerverzameling van Jaap Poort kon de bezoeker zich laven aan het verleden.
Het heden kwam tot uiting in de nieuwste technieken op het gebied van Stucwerk in de trailer van stukadoors bedrijf Elting. Dat ook in Zuidhorn zelf een Stukadoorsbedrijf is gevestigd bleek elders op de markt. Stukadoor Joost De Haan presenteerde zich op de Dorpsvenne.

Laten zien dat je er bent
Voor de bedrijven die “onder de radar” opereren, vaak vanuit huis, gevestigd op een industrie terrein of net gestart, was de dag de gelegenheid om zich te presenteren. Laten zien dat je er bent, gesprekken aangaan, contacten leggen of letterlijk je product laten proeven.  Dat is een van de redenen om aanwezig te zijn op het Kom in Zuidhornfeest. Ook waren veel standhouders en winkeliers over het algemeen goed te spreken over de verkoop.

Jacob’s Tuinservice uit Noordhorn greep weer zijn kans om zich te laten zien. Een groot deel van de Overtuinen werd door hem sfeervol ingericht met olijfbomen, producten van tuinhout en gereedschappen. Zo nu en dan greep hij de kettingzaak om met veel lawaai hout te zagen of te kloven. Na afloop blies hij niet alleen zijn stand schoon met de bladblazer maar ging samen met Max de hele markt over. Top!

Voor de lustrum editie van het feest in 2018 zijn de eerste aanmeldingen al weer binnen.

Het Kom in Zuidhorn feest werd georganiseerd door Zakenkring Zuidhorn, WelkominZuidhorn.nl, Albert Heijn Zuidhorn, SWGZ en Oranjemarkt Zuidhorn. Het evenement werd mede mogelijk gemaakt door een bijdrage van SOKZ.

De eerstvolgende grote activiteit is de Kerstfair op 8 december. Ook dan weer leuke stands, muziek, veel lekker eten en misschien een mooi sneeuwpak, alhoewel zaterdag weer bleek dat je alles kunt regelen behalve het weer.

 

Meer foto's op de Facebookpagina van Welkominzuidhorn.nl

 

Foto's van Zakenkring Zuidhorn

  • Kom-in-zuidhorn-2017 (1)
  • Kom-in-zuidhorn-2017 (4)
  • Kom-in-zuidhorn-2017 (49)
  • Kom-in-zuidhorn-2017 (55)
  • Kom-in-zuidhorn-2017 (65)
  • Kom-in-zuidhorn-2017 (126)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →