Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Real Camaradas wint ook van 1e divisionist LTC.

30 september 2011    Sport
Voor Real Camaradas begon afgelopen vrijdag het beker toernooi.

Real (hoofdklasse) zit in een poule met Futsal Marum (Hoofdklasse) en LTC (1ste divisie) Futsal Marum en LTC speelden al eerder tegen elkaar en deze wedstrijd eindigde in 4-4. Real begon de wedstrijd met Hendrik Koonstra in het doel maar miste Remy Nieborg en Wiebe Loonstra.

LTC ging goed van start. Al in de eerste minuut kwamen de mannen van Marco Brader op voorsprong. Remco van Merode verspeelde de bal, WJ Kremer liet zijn man lopen. Deze scoorde dan ook de 0-1 voor LTC. LTC wilde verder gaan met aanvallen maar verpeelde in de volgende aanval de bal. Nelis Kloosterman die al drie keer eerder de score voor Real opende, was ook deze keer ”de man” en maakte binnen een minuut gelijk 1-1.

In het vervolg van de wedstrijd stond de verdediging van Real goed, LTC kwam er niet doorheen. De keren dat dit wel gebeurde redde een goed keepende Koonstra de club uit Zuidhorn. Real kwam na vijf minuten op voorsprong. WJ Kremer maakte zijn fout goed en stuurde Eltjo Velting weg, deze scoorde de 2-1. Velting was ook verantwoordelijk voor de 3-1. Vanaf links speelde hij zichzelf vrij en schoot de bal hoog in het doel.

Wiegert Linde zorgde voor de 4-1, dit na een mooie actie vanuit een counter. Remco van Merode maakte zijn fout bij de 0-1 goed en was verantwoordelijk voor de 5-1. De 6-1 werd uit een overtal gemaakt. Wiegert Linde zag de mindere hoek van de keeper vrij en maakte daar dankbaar gebruik van.

In de tweede helft was LTC de bovenliggende partij. Real creëerde nog drie counter mogelijkheden maar wist niet meer te scoren. Real bleef echter hard werken en gaten dichten.
LTC kwam vroeg in de tweede helft op 6-2, verder liet Real het niet komen.

De wedstrijd was gespeeld, Wiegert Linde pakte nog een gele kaart en ook in de ondertal hield doelman Hendrik Koonstra het doel schoon. Een sterke wedstrijd van Real Camaradas aldus grensrechter Jan Bruintjes (74) die in de hoek zichtbaar genoot van het spel van zijn pupillen.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Werkzaamheden kruisinga juliana

Kruisingen centrum Zuidhorn op de schop

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Onlangs is gestart met de werkzaamheden aan de Overtuinen in het kader van het project Vergoenen centrum Zuidhorn.
Lees verder →
Nederveen

Met moeite een sluitende begroting van Wethouder Nederveen

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
"had het graag anders gezien voor mijn laatste begroting"
Lees verder →
Veiligheidsmarkt (1)

Veiligheidsmarkt in Zuidhorn: informatie met een stukje banketstaaf

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
"Je buurt een beetje in de gaten houden"
Lees verder →
Job de bruin

Samen zingen met Job de Bruijn in de Dorpskerk Zuidhorn

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Job de Bruin is een oud predikant van de Dorpskerk en geniet landelijke bekendheid vanwege zijn muzikale activiteiten.
Lees verder →
Melkveehouderij hulshoff bedrijfsbezoek

Wenakker Westerkwartier bezoekt melkveehouderij Hulshoff in Marum

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Hulshoff is niet alleen actief melkveehouder, maar ook lid van de werkgroep Wenakker en bestuurlijk actief
Lees verder →
Leden van de rekenkamer chris van der schors avelien haan en jan-willem van de kolk

Gemeenteraad Westerkwartier benoemt nieuw lid en herbenoemt twee leden van de Rekenkamer

16 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
De Rekenkamer onderzoekt of het gemeentebestuur het geld goed uitgeeft en of het beleid werkt zoals bedoeld.
Lees verder →