Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Real Camaradas wil succes uitbreiden

26 januari 2012    Sport
zaalvoetbalvereniging uit Zuidhorn is bezig aan een succesvol seizoen.

Onder leiding van trainer Sees Bergman heeft het vlaggenschip inmiddels een periodetitel veroverd. Hiermee maakt het kans op promotie aan het einde van het seizoen. Nu speelt het nog Hoofdklasse, maar kan het dus promoveren naar de 1e divisie. Naast de periode titel wordt ook een kampioenschap niet uitgesloten. Maar er zijn zo’n vier teams die hier wellicht aanspraak op kunnen maken.

Ook in de beker is Real Camaradas aardig succesvol. Het won al van 1e-divisieclub Futsal LTC uit Assen. Inmiddels zit het team bij de laatste acht van de beker.

Om dit succes te blijven vasthouden wil de club de selectie altijd blijven versterken. Naast de jeugdselectie die de komende jaren ongetwijfeld aan de deur klopt, staat het geïnteresseerde voetballers vrij om bij Real Camaradas te komen voetballen, ze zijn meer dan welkom. Want naast de selectie voor het 1e en 2e team is de vereniging ook altijd op zoek naar nieuwe recreatieve voetballers.

Voetballers (veld of zaal) die in onze regio spelen en interesse hebben zijn van hare welkom om eens mee te trainen op de woensdagavond (in sporthal De Meeden, Aduard) bij onze recreatieve teams. Spelers met ambitie kunnen van hieruit wellicht de selectie versterken. Voor meer informatie of contactgegevens wordt u doorverwezen naar onze website.

26-1-2012 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

parkeren overtuinen

Gratis parkeren in Zuidhorn maar niet op het plein

29 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Nieuw ingericht plein vrijplaats voor foutparkeerders ( en die betalen de prijs )
Lees verder →
Wethouder be schollema

Taalpunt: hét spreekuur voor alles over lezen, schrijven, rekenen en digitale vaardigheden

29 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
een plek waar volwassenen uit de gemeente Westerkwartier terecht kunnen
Lees verder →
Bomenplanten overtuinen3

Flinke bomen op Overtuinen: Zin in het voorjaar

29 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Ook elders in het centrum veel ruimte voor groen
Lees verder →
Wethouder be schollema

Gemeente Westerkwartier geeft groen licht voor ontwikkeling Campus Rodenburg in Leek

29 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Belangrijke investering voor Leek-Tolbert
Lees verder →
Ondertekening grijpskerk

Hoogste punt bereikt bij nieuwbouw Lauwers College Grijpskerk

28 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
De oplevering van het nieuwe schoolgebouw staat gepland voor later dit jaar.
Lees verder →