Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Ravage na storm bewijst gelijk bewoners Jellemaweg

5 juni 2019    Zuidhorn-nieuws - fotos
Slecht verankerde Lindebomen vallen op huis en auto
Stormschade jellemaweg (3)

De storm van afgelopen nacht heeft in de hele gemeente een enorme ravage aangericht, “het is een oorlogsgebied” zeggen de medewerkers groen van de gemeente. Vanaf kwart over twaalf vannacht zijn zij al bezig om de wegen weer vrij te maken.

Ook in Zuidhorn in het Joh Smit Park is veel schade, zo is de herinneringsboom geplant ter nagedachtenis van de heer Coster bezweken onder een vallende tak.

Erger is de ravage die ontstaan is in de Jellemaweg. Een zestal grote Lindebomen is bezweken onder het natuurgeweld. Een van de huizen is getroffen door twee bomen die het pand veel schade hebben toegebracht. Ook de auto op de oprit is geraakt.

Buurtbewoner Bos is boos, “we zijn al jaren bezig met de gemeente om iets aan deze bomen te doen, ze zijn gewoon onveilig”. Nu blijken de bewoners gelijk te krijgen. De bomen hebben aan de straatkant niet kunnen wortelen en zijn daardoor slecht verankerd. Volgens Bos zit er niets anders op dan de bomen te kappen of te knotten.

De straat is afgezet en het is raadzaam om er niet doorheen te lopen of fietsen. Er zijn veel afgebroken takken die nog in de bomen bungelen. Vannacht zijn de voorspellingen dat er nog meer zwaar weer op komst is.

  • Stormschade jellemaweg (1)
  • Stormschade jellemaweg (2)
  • Stormschade jellemaweg (4)
  • Stormschade jellemaweg (5)
  • Stormschade jellemaweg (6)
  • Stormschade jellemaweg (7)
  • Stormschade joh smit park (1)
  • Stormschade joh smit park (2)
  • Stormschade joh smit park (3)
  • Stormschade (4)
  • Stormschade (5)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →