Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Raadhuizen brengen romantiek voor bruidsparen

25 januari 2010    Zuidhorn-nieuws
De voormalige en karakteristieke raadhuizen van Zuidhorn en Grijpskerk, nu beter bekend onder de namen Bistro het oude raadhuis en B&B Crawfurd’s Corner, hebben de handen ineen geslagen ten goede van alle

De voormalige en karakteristieke raadhuizen van Zuidhorn en Grijpskerk, nu beter bekend onder de namen Bistro het oude raadhuis en B&B Crawfurd’s Corner, hebben de handen ineen geslagen ten goede van alle bruidsparen in spé.

De eigenaren van de bistro hebben besloten om aan alle kersverse bruidsparen die bij hun in het huwelijk treden een overnachting aan te bieden in de Bed & Breakfast. “De twee kamers die zij hebben gecreëerd zijn echt heel mooi”, aldus gastvrouw Wanda Fluks. “En wat is er nu romantischer als trouwen in een historisch ‘paleisje’ midden in het centrum, waar de rode loper uitligt en daarna de huwelijksnacht doorbrengen in een romantisch ‘kasteeltje’.”

Wilt u ook trouwen in Bistro het oude raadhuis? Kijk op www.bistrohetouderaadhuis.nl



Slapen, Vergaderen & Events op een bijzondere locatie
Wie Grijpskerk binnenkomt wordt gelijk bevangen door het schitterende karakteristieke pand uit 1913.
Crawfurd's Corner ligt in het Westerkwartier in de provincie Groningen. Dit gebied wordt ingeklemd door de stad Groningen,
het Lauwersmeergebied en de provincies Drenthe en Friesland. Voor de toerist een gebied vol afwisseling dat zich
onderscheid door een coulisselandschap en een dijkenlandschap.

De bed & breakfast beschikt over 2 sfeervol ingerichte gastenkamers, beiden met eigen badkamer.
Onze vergaderaccommodatie is een bijzondere locatie voor het houden van o.a. vergaderingen, teambuilding en recepties
» Site

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Sparrow remco ellie

Remco en Ellie Pijper uit Niekerk maken het verschil voor kinderen in de Filipijnen

13 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Stichting Sparrow bestaat inmiddels 17 jaar en zet zich in voor kinderen die in de Filipijnen onder de armoedegrens leven.
Lees verder →
Winterfair-2025 (13)

Muzikale winterfair met suikerspin en chocolademelk in Zuidhorn

13 december 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Kerstboodschap Burgemeester; “Koop lokaal”!
Lees verder →
Viaduct a7 militair fred nieuman

Viaduct A7 wordt vernoemd naar omgekomen militair

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Fred Nieuman, die zich onvoorwaardelijk voor de vrijheid en veiligheid van anderen heeft ingezet
Lees verder →
Kantoor overleg vergadering

De provincie Groningen en het Rijk stellen geld beschikbaar voor versnellen woningbouw

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Gemeenten kunnen subsidie aanvragen om extra capaciteit in te huren, zoals een projectleider die een nieuwbouwproject uitwerkt
Lees verder →
Groente fruit

Ruim € 4,5 miljoen beschikbaar voor een gezond gewicht voor Groningers

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Het aantal mensen met overgewicht neemt toe in de hele provincie Groningen
Lees verder →
Wethouder hans haze, ton schroor (wold  waard), duncan de boer (huurdersplatform westerkwartier)

Gemeente, Wold & Waard en Huurdersplatform eens over betaalbaarheid en verduurzaming woningvoorraad

11 december 2025    Zuidhorn-nieuws
ambities van de Woonvisie Westerkwartier 2020-2025 verder uitgewerkt
Lees verder →