Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

PvdA Zuidhorn reikt gouden speld uit

8 februari 2011    Zuidhorn-nieuws
“Ik ben de centrale post bij de Jeugd van Vroeger ”Het was voor de PvdA afdeling Zuidhorn een eer om een gouden speld voor meer dan 50 jaar lidmaatschap aan Mw. Hoogen,

“Ik ben de centrale post bij de Jeugd van Vroeger ”

Het was voor de PvdA afdeling Zuidhorn een eer om een gouden speld voor meer dan 50 jaar lidmaatschap aan Mw. Hoogen, te Oldehove uit reiken!
Fractievoorzitter van de PvdA-fractie gemeente Zuidhorn André Hatzman ging samen met afdelingsvoorzitter Mark Veenstra op pad om deze eervolle taak uit te voeren.

Mw. Hoogen is bijzonder trots op het feit dat haar man in het verleden 4 periodes gemeenteraadslid is geweest voor de PvdA in de voormalige gemeente Oldehove en vindt het een eer om van de PvdA een gouden speld te mogen ontvangen. Dhr. Hoogen was ook al lid van de voorloper van de PvdA, de SDAP.
Mw. Hoogen is zelf bij haar trouwen al in 1950 lid geworden, PvdA-leider Job Cohen zat toen nog niet op de lagere school.
Vroeger was ze heel actief in het verenigingsleven van Oldehove, o.a. in de oranjevereniging en oudercommissie van de school.

Mw. Hoogen woont in het prachtige appartementencomplex voor ouderen aan de Kazerneweg te Oldehove. Ze woont met veel plezier tussen gelijkgestemden. Mw. Hoogen roemt de uitstekende sfeer: “we gaan heel gezellig met elkaar om, we vermijden politiek en geloof als gespreksonderwerpen. Vanaf 7.00 uur ’s morgens gaat bij mij de bel. De thuiszorg laat ik binnen bij de gemeenschappelijke voordeur. Ik ben de centrale post”.
Ondanks haar hoge leeftijd van 89 jaar is ze nog bijzonder vitaal. Ze doet nog aan gymnastiek en speelt nog wedstrijden bij de jeu de boules vereniging!

Dochter en schoonzoon hadden voor heerlijke koeken bij de koffie gezorgd om dit feestje te kunnen vieren.

8-2-2011 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Sparrow remco ellie

Remco en Ellie Pijper uit Niekerk maken het verschil voor kinderen in de Filipijnen

13 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Stichting Sparrow bestaat inmiddels 17 jaar en zet zich in voor kinderen die in de Filipijnen onder de armoedegrens leven.
Lees verder →
Winterfair-2025 (13)

Muzikale winterfair met suikerspin en chocolademelk in Zuidhorn

13 december 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Kerstboodschap Burgemeester; “Koop lokaal”!
Lees verder →
Viaduct a7 militair fred nieuman

Viaduct A7 wordt vernoemd naar omgekomen militair

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Fred Nieuman, die zich onvoorwaardelijk voor de vrijheid en veiligheid van anderen heeft ingezet
Lees verder →
Kantoor overleg vergadering

De provincie Groningen en het Rijk stellen geld beschikbaar voor versnellen woningbouw

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Gemeenten kunnen subsidie aanvragen om extra capaciteit in te huren, zoals een projectleider die een nieuwbouwproject uitwerkt
Lees verder →
Groente fruit

Ruim € 4,5 miljoen beschikbaar voor een gezond gewicht voor Groningers

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Het aantal mensen met overgewicht neemt toe in de hele provincie Groningen
Lees verder →
Wethouder hans haze, ton schroor (wold  waard), duncan de boer (huurdersplatform westerkwartier)

Gemeente, Wold & Waard en Huurdersplatform eens over betaalbaarheid en verduurzaming woningvoorraad

11 december 2025    Zuidhorn-nieuws
ambities van de Woonvisie Westerkwartier 2020-2025 verder uitgewerkt
Lees verder →