Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

PREZO Plaquette voor Revalidatiecentra Zuidhorn en Hospice de Mantel

26 oktober 2022    Zuidhorn-nieuws
PREZO is een kwaliteitskeurmerk; de letters staan voor PREstaties in de ZOrg
Hospice de mantel uitreiking prezo certificaat foto 1 20221024

Bestuurder Karel Zuidema overhandigde op 11 en 12 oktober PREZO plaquettes aan de medewerkers van Revalidatiecentra Eemsdelta en Zuidhorn. Hij sprak zijn trots uit aan de medewerkers over deze mooie prestatie. Op 24 oktober onthulde Hospice de Mantel de plaquette.

Na een uitgebreide audit is het PREZO-keurmerk uitgereikt aan Zonnehuis Thuis, Revalidatiecentra Eemsdelta en Zuidhorn, Hospice de Mantel en het Centraal Bureau.

Tien met een griffel
PREZO is een kwaliteitskeurmerk; de letters staan voor PREstaties in de ZOrg. Het betekent dat cliënten kunnen rekenen op goede zorg en ondersteuning. Hierbij staat de interactie tussen de cliënt, de zorgprofessional en zijn naasten centraal. Beide revalidatiecentra ontvingen op een punt na, het volledige aantal punten. Hospice de Mantel werkte afgelopen jaar hard aan de verbeterpunten vanuit de eerste audit en behaalde in de afgelopen audit alle 6 waardes.Wij zeggen: een tien met een griffel.

Het geeft niet alleen aan dat onze cliënten tevreden zijn, maar ook dat wij structureel werken aan betere zorg. Dat kan alleen door de geweldige inzet van alle collega’s.

Clustermanager Yolande van Dijken van Revalidatiecentrum Zuidhorn én Hospice de Mantel
“We hebben hard gewerkt om de kwaliteit van zorg te verbeteren en we blijven onszelf uitdagen in het continu verbeteren van het revalidatieklimaat én de palliatieve zorg. De Groningse nuchterheid en de warme zorg stonden centraal. Ik ben trots op de teams en het werk dat hiervoor verzet is.”

Verpleegkundige Ineke Buist en Verzorgende IG Hendrika de Boer van Hospice de Mantel
“We zijn blij met dit resultaat. Het behalen van het Prezo keurmerk past bij de kwaliteit van zorg die we hier willen bieden. PREZO heeft ons werk verreikt. Door oog te houden voor details en het gebruik van meerdere formulieren word je scherp gehouden." 

Locatiemanager Janca van Dijk van Revalidatiecentrum Eemsdelta
"Ik ben vooral héél trots op wat we bereikt hebben afgelopen jaren en met name afgelopen jaar. Trots op ‘mijn’ team en locatie, maar ook de samenwerking met Revalidatiecentrum Zuidhorn en Revalidatiecentrum ’t Hogeland (de Hoven). En misschien nog wel trotser op alles wat we nog willen gaan doen! Geen moment om op onze lauweren te rusten, maar een aanmoedigingsprijs om door te gaan!”

Natuurlijk was er op alle locaties voor iedereen heerlijk gebak om deze resultaten te vieren. De medewerkers van beide revalidatiecentra gaan de plaquettes op een mooie plek neerhangen. Bij Hospice de Mantel hangt de plaquette al mooi bij de ingang.

  • Rc zuidhorn uitreiking prezo certicicaat foto 4 20221012
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Schuiling wint werk van hoes

Janny Schuiling wint prijs Kunst in de Etalageroute

23 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Anneke hoes populair bij kunstliefhebbers
Lees verder →
Thijn en arjan van esch

Thijn van Esch ( 20 ) Van zaterdagbaantje tot zelfstandig ondernemer

23 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Vader en zoon van Esch voorzien vruchtbare samenwerking
Lees verder →
Pontje-2016 (13)

Brug bij Zuidhorn afgesloten tot maart; roep om bussen en pontje

23 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Breuken in staalkabels laten geen enkel wegverkeer toe
Lees verder →
Kerststal de vlieger

Sfeervolle kerstviering SWS De Vlieger in Dörpsstee Noordhorn

23 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Leerlingen, leerkrachten en ouders kwamen samen voor een viering met liederen, gedichten en mooie woorden
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over duurzame warmte, Kerstbomen inleveren en KCA route

23 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 23 december
Lees verder →
Aduard  steenoven kloostermop

Cultuurfonds steunt Bernardushof in Aduard

22 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Steenoven kan in ere hersteld worden
Lees verder →