Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Praktijk Homeopathie Zuidhorn groeit

1 december 2009    Zuidhorn-nieuws
Steeds meer mensen weten de weg te vinden naar de Praktijk Homeopathie Zuidhorn. Vanaf 1 november breidt de praktijk uit. Maria de Graaff, klassiek homeopaat te Leiden, gaat samen met Bea Dijkman

Steeds meer mensen weten de weg te vinden naar de Praktijk Homeopathie Zuidhorn. Vanaf 1 november breidt de praktijk uit. Maria de Graaff, klassiek homeopaat te Leiden, gaat samen met Bea Dijkman consulten doen om meer patiënten te kunnen helpen met homeopathie.

Homeopathie helpt bij uiteenlopende klachten. Het is een prachtige geneeswijze die het zelfgenezend vermogen van het lichaam aanspreekt en mensen meer in evenwicht brengt, lichamelijk maar ook emotioneel.

In de praktijk komen zowel kinderen als volwassenen. Voorbeelden van klachten bij kinderen zijn: gedragsproblemen zoals ADHD en ADD, leermoeilijkheden, huiduitslag, allergieën, chronische verkoudheden, slaapproblemen of gewoon niet lekker in zijn of haar vel zitten.

Volwassenen komen met een verscheidenheid aan klachten variërend van: sportblessures, griepverschijnselen, verdriet na overlijden (wat blijft), menstruatie of overgangsklachten, lage energie, chronische klachten zoals onder andere reuma en fibromyalgie, luchtwegklachten, huidproblemen, slapeloosheid, rusteloosheid en migraine. Bovendien is het mogelijk om homeopathisch te behandelen bij zwangerschap, bevalling en daarna. Ook kan ondersteuning geboden worden bij ernstige ziekten als bijvoorbeeld kanker om het lichaam te helpen zijn balans weer sneller terug te vinden.

Homeopathische geneesmiddelen werken goed naast een reguliere behandeling. Het gebruik van reguliere geneesmiddelen hoeft geen bezwaar te vormen voor een bezoek aan de Praktijk. Kwaliteit van leven staat hierbij centraal in de behandeling.

Consulten zijn op afspraak. Bea Dijkman werkt op dinsdag en vrijdag in de praktijk. Maria de Graaff komt op donderdagen de praktijk versterken. Daarnaast heeft ze een praktijk in Leiden. Mocht u op deze dagen niet kunnen vraag, dan naar de mogelijkheden voor een consult op een ander moment. Veel zorgverzekeraars vergoeden de behandeling.
Voor meer informatie en het maken van afspraken zie www.homeopathiezuidhorn.nl

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Werkzaamheden kruisinga juliana

Kruisingen centrum Zuidhorn op de schop

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Onlangs is gestart met de werkzaamheden aan de Overtuinen in het kader van het project Vergoenen centrum Zuidhorn.
Lees verder →
Nederveen

Met moeite een sluitende begroting van Wethouder Nederveen

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
"had het graag anders gezien voor mijn laatste begroting"
Lees verder →
Veiligheidsmarkt (1)

Veiligheidsmarkt in Zuidhorn: informatie met een stukje banketstaaf

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
"Je buurt een beetje in de gaten houden"
Lees verder →
Job de bruin

Samen zingen met Job de Bruijn in de Dorpskerk Zuidhorn

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Job de Bruin is een oud predikant van de Dorpskerk en geniet landelijke bekendheid vanwege zijn muzikale activiteiten.
Lees verder →
Melkveehouderij hulshoff bedrijfsbezoek

Wenakker Westerkwartier bezoekt melkveehouderij Hulshoff in Marum

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Hulshoff is niet alleen actief melkveehouder, maar ook lid van de werkgroep Wenakker en bestuurlijk actief
Lees verder →
Leden van de rekenkamer chris van der schors avelien haan en jan-willem van de kolk

Gemeenteraad Westerkwartier benoemt nieuw lid en herbenoemt twee leden van de Rekenkamer

16 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
De Rekenkamer onderzoekt of het gemeentebestuur het geld goed uitgeeft en of het beleid werkt zoals bedoeld.
Lees verder →