Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Praktijk Homeopathie Zuidhorn groeit

1 december 2009    Zuidhorn-nieuws
Steeds meer mensen weten de weg te vinden naar de Praktijk Homeopathie Zuidhorn. Vanaf 1 november breidt de praktijk uit. Maria de Graaff, klassiek homeopaat te Leiden, gaat samen met Bea Dijkman

Steeds meer mensen weten de weg te vinden naar de Praktijk Homeopathie Zuidhorn. Vanaf 1 november breidt de praktijk uit. Maria de Graaff, klassiek homeopaat te Leiden, gaat samen met Bea Dijkman consulten doen om meer patiënten te kunnen helpen met homeopathie.

Homeopathie helpt bij uiteenlopende klachten. Het is een prachtige geneeswijze die het zelfgenezend vermogen van het lichaam aanspreekt en mensen meer in evenwicht brengt, lichamelijk maar ook emotioneel.

In de praktijk komen zowel kinderen als volwassenen. Voorbeelden van klachten bij kinderen zijn: gedragsproblemen zoals ADHD en ADD, leermoeilijkheden, huiduitslag, allergieën, chronische verkoudheden, slaapproblemen of gewoon niet lekker in zijn of haar vel zitten.

Volwassenen komen met een verscheidenheid aan klachten variërend van: sportblessures, griepverschijnselen, verdriet na overlijden (wat blijft), menstruatie of overgangsklachten, lage energie, chronische klachten zoals onder andere reuma en fibromyalgie, luchtwegklachten, huidproblemen, slapeloosheid, rusteloosheid en migraine. Bovendien is het mogelijk om homeopathisch te behandelen bij zwangerschap, bevalling en daarna. Ook kan ondersteuning geboden worden bij ernstige ziekten als bijvoorbeeld kanker om het lichaam te helpen zijn balans weer sneller terug te vinden.

Homeopathische geneesmiddelen werken goed naast een reguliere behandeling. Het gebruik van reguliere geneesmiddelen hoeft geen bezwaar te vormen voor een bezoek aan de Praktijk. Kwaliteit van leven staat hierbij centraal in de behandeling.

Consulten zijn op afspraak. Bea Dijkman werkt op dinsdag en vrijdag in de praktijk. Maria de Graaff komt op donderdagen de praktijk versterken. Daarnaast heeft ze een praktijk in Leiden. Mocht u op deze dagen niet kunnen vraag, dan naar de mogelijkheden voor een consult op een ander moment. Veel zorgverzekeraars vergoeden de behandeling.
Voor meer informatie en het maken van afspraken zie www.homeopathiezuidhorn.nl

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Pillentoppers

Pillen topper Janneke van der Leest beklimt de Alpe d’HuZes

17 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
4 juni samen de berg op met collega's Aukelina en Gineke
Lees verder →
Fietshelling (3)

Hellingbanen brug Zuidhorn-Noordhorn later open

17 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
vanaf dinsdag 20 januari klaar voor voetgangers en fietsers
Lees verder →
Richard lamberst vz

Richard Lamberst verkozen tot lijsttrekker VZ Westerkwartier

17 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
blok lijstduwers met oudgedienden
Lees verder →
Zusan seggelinck

Muzikale Nijjoarsvisite PLACK Westerkwartier goed bezocht

16 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
Feestelijke avond in het Baron Theater
Lees verder →
Gronings vuur westerkwartier

Gronings Vuur! in Westerkwartier

16 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Theater project Gronings Vuur reist van 2022 tot en met 2026 door de provincie Groningen. In elke gemeente wordt het gesprek op gang gebracht over de uitdagingen die de toekomst met zich meebrengt.
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Openbare raadsactiviteit Gebiedstransformatie in het Zuidelijk Westerkwartier

16 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
In een raadsactiviteit worden de fracties geïnformeerd
Lees verder →