Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Praktijk Homeopathie Zuidhorn groeit

1 december 2009    Zuidhorn-nieuws
Steeds meer mensen weten de weg te vinden naar de Praktijk Homeopathie Zuidhorn. Vanaf 1 november breidt de praktijk uit. Maria de Graaff, klassiek homeopaat te Leiden, gaat samen met Bea Dijkman

Steeds meer mensen weten de weg te vinden naar de Praktijk Homeopathie Zuidhorn. Vanaf 1 november breidt de praktijk uit. Maria de Graaff, klassiek homeopaat te Leiden, gaat samen met Bea Dijkman consulten doen om meer patiënten te kunnen helpen met homeopathie.

Homeopathie helpt bij uiteenlopende klachten. Het is een prachtige geneeswijze die het zelfgenezend vermogen van het lichaam aanspreekt en mensen meer in evenwicht brengt, lichamelijk maar ook emotioneel.

In de praktijk komen zowel kinderen als volwassenen. Voorbeelden van klachten bij kinderen zijn: gedragsproblemen zoals ADHD en ADD, leermoeilijkheden, huiduitslag, allergieën, chronische verkoudheden, slaapproblemen of gewoon niet lekker in zijn of haar vel zitten.

Volwassenen komen met een verscheidenheid aan klachten variërend van: sportblessures, griepverschijnselen, verdriet na overlijden (wat blijft), menstruatie of overgangsklachten, lage energie, chronische klachten zoals onder andere reuma en fibromyalgie, luchtwegklachten, huidproblemen, slapeloosheid, rusteloosheid en migraine. Bovendien is het mogelijk om homeopathisch te behandelen bij zwangerschap, bevalling en daarna. Ook kan ondersteuning geboden worden bij ernstige ziekten als bijvoorbeeld kanker om het lichaam te helpen zijn balans weer sneller terug te vinden.

Homeopathische geneesmiddelen werken goed naast een reguliere behandeling. Het gebruik van reguliere geneesmiddelen hoeft geen bezwaar te vormen voor een bezoek aan de Praktijk. Kwaliteit van leven staat hierbij centraal in de behandeling.

Consulten zijn op afspraak. Bea Dijkman werkt op dinsdag en vrijdag in de praktijk. Maria de Graaff komt op donderdagen de praktijk versterken. Daarnaast heeft ze een praktijk in Leiden. Mocht u op deze dagen niet kunnen vraag, dan naar de mogelijkheden voor een consult op een ander moment. Veel zorgverzekeraars vergoeden de behandeling.
Voor meer informatie en het maken van afspraken zie www.homeopathiezuidhorn.nl

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Brugwerkzaamheden2026

Brug Zuidhorn weer open: WelkominZuidhorn!

28 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Brug Zuidhorn is sinds vrijdag 27 februari 2026 weer in bediening genomen
Lees verder →
Uitnodigingopening

Laatste hand aan vergroenen centrum Zuidhorn

28 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Uitnodiging: Dinsdag 3 maart Onthulling om 16.00 uur Plein Overtuinen in Zuidhorn
Lees verder →
Westkantstad

LIVE! Westkantstad en VZ Westerkwartier in Niezijl

28 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Zaterdag 7 maart aanstaande geeft VZ Westerkwartier een feestje vol streektaal en muziek
Lees verder →
Kantoor man

De jacht op toptalent wordt steeds specialistischer

28 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
In de arbeidsmarkt is het moeilijker om de juiste mensen te vinden.
Lees verder →
Ja

Theatervoorstelling over dementie in Grootegast nodigt uit tot verbinden

27 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Naast zorgprofessionals zijn ook mantelzorgers, familieleden, omwonenden en andere geïnteresseerden welkom
Lees verder →
Koopjesmarkt-hoofdstraat (8)

Reclamebelasting-centrumfonds nu op basis WOZ-waarde ipv vast bedrag

27 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Voor de meeste ondernemers blijft het bedrag ongeveer gelijk
Lees verder →