Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Politie zoekt getuigen brandstichting

29 juni 2010    Zuidhorn-nieuws
Afgelopen weekend is er in de nacht van vrijdag op zaterdag brand gesticht in een coniferenhaag aan de Westergast in Zuidhorn. De brand is tussen middernacht en 3.30 uur gesticht. De politie

Afgelopen weekend is er in de nacht van vrijdag op zaterdag brand gesticht in een coniferenhaag aan de Westergast in Zuidhorn. De brand is tussen middernacht en 3.30 uur gesticht. De politie onderzoekt de brandstichting.

Door omwonenden is die nacht een voorbijganger op de fiets gezien, die bij buurtbewoners aan de deur was geweest. Mogelijk wilde deze persoon mensen waarschuwen. De politie wil graag in contact komen met deze fietser. Hij kan zich melden bij Regiopolitie Groningen via het landelijke telefoonnummer 0900-8844 (lokaal tarief) of op het politiebureau. Ook anderen die denken meer informatie te hebben over deze brandstichting kunnen zich melden.
29-06-2010 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Route lopen

Kunst-ommetje Zuidhorn doet mee aan verkiezing van het Mooiste Ommetje van Groningen!

24 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Dingt mee naar de hoofdprijs!
Lees verder →
Groente fruit

Subsidie voor vernieuwende ideeën om voedsel lokaal en duurzaam te produceren

24 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Ondernemers in de Groninger voedselketen kunnen de komende drie jaar subsidie krijgen om nieuwe lokale voedselprojecten te starte
Lees verder →
Dominee poot eigen foto

Studieavond met ds. Henk Poot in Zuidhorn

24 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
‘Is Israël nog steeds Gods volk?’
Lees verder →
Henri olivier

Expositie: hoe een huisschilder een succesvol kunstschilder werd

21 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
De expositie wordt feestelijk geopend in het CCZ op zondag 25 januari om 14.00 uur.
Lees verder →
Richard lamberst

College zet volgende stap richting circulair bedrijventerrein en nieuw grondstoffencentrum

21 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
“Wij kiezen in het Westerkwartier bewust voor een bredere kijk op waarde. Het gaat niet alleen om euro’s per vierkante meter, maar om wat een plek bijdraagt aan gezondheid, verbondenheid en toekomstbestendigheid.
Lees verder →
Hellingbaan open (1)

Brug Zuidhorn weer toegankelijk voor voetgangers en fietsers

20 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
werkzaamheden hellingbanen klaar
Lees verder →