Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Politie onderzoekt inbraken in het Westerkwartier

26 januari 2012    Zuidhorn-nieuws
De politie onderzoekt een elftal inbraken .

De politie onderzoekt een elftal inbraken die afgelopen weekend hebben plaatsgevonden in Leek, Tolbert en Niebert. In totaal werd zeven keer ingebroken in woningen. De andere inbraken vonden plaats in auto’s (3x) en in een schuurtje.
De inbrekers hadden het voorzien op sieraden, geld en computerapparatuur. Het is niet bekend of de inbraken een relatie met elkaar hebben.
De politie en de gemeente Leek verspreiden eind deze week een bewonersbrief in de gehele gemeente. In die brief worden mensen gevraagd alert te reageren op verdachte situaties. Bij het vermoeden van een inbraak (heterdaadsituatie) is de politie bereikbaar via het alarmnummer 1-1-2.
Via de website http://www.123inbraakcheck.nl kan worden nagegaan of een woning correct is beveiligd tegen inbraak.

26-1-2012 politie

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Floralia

Vergeten stukje dorpsgeschiedenis opnieuw tot bloei gekomen in Den Horn

15 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Floralia in Den Horn bloeit op, oude dorpstraditie nieuw leven ingeblazen
Lees verder →
Legiomuseum dagje uit zilver

LEGiO-museum en Nienoord in top 5 leukste dagje weg in Groningen.

15 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
LEGiO-museum wint tweede prijs, Nienoord dicht bij top 3
Lees verder →
Isabella werkhoven, interlude (berenklauwen)

Tentoonstelling ‘Gronings Licht’ In Museum Wierdenland

15 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
werk van de kunstenaars Anke Roder, Isabella Werkhoven, Geurt Busser, Henk Helmantel en Matthijs Röling
Lees verder →
Oude riet

‘‘De stoomboot van Boerakker - het Dwarsdiep als verkeersader

15 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Stichting Beekdal Oude Riet organiseert op maandagavond 17 november aanstaande een lezing door Koos Vos.
Lees verder →
Station overweg

Werkzaamheden aan spoor tussen Stad en Leeuwarden tijdens herfstvakantie

15 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Tijdens de werkzaamheden is het stationsgebied van Grijpskerk niet bereikbaar. De bushalte voor het treinvervangende vervoer is daarom verplaatst naar de Lageweg in het dorp.
Lees verder →
Zonnepanelen1

Noordhorn krijgt niet de zoveelste ‘spiegelende blauwe zee’

15 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Zonneparken ogen vaak niet natuurlijk. De natuur- en milieufederaties leiden energieboswachters op om het tij te keren.
Lees verder →