Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Plannen voor hospice Westerkwartier

14 juni 2014    Zuidhorn-nieuws
afspraken gemaakt met Marum, Noordenveld, Grootegast, Leek en Zuidhorn

Er zijn plannen om in het Westerkwartier een hospice op te richten voor terminale patiënten.

Dat heeft een viertal initiatiefnemers bekend gemaakt. Zij hebben al afspraken gemaakt met de gemeenten Marum, Noordenveld, Grootegast, Leek en Zuidhorn over eventuele financiële steun voor patiënten die zo'n verblijf niet kunnen betalen. Ze zijn nog wel op zoek naar financiering en een pand.

In het hospice zouden om te beginnen drie terminale patiënten tot hun dood kunnen verblijven. Het zou het eerste hospice worden in de driehoek Drachten, Assen, Groningen.

Behoefte
Volgens de initiatiefnemers voorziet het stervendenpension in een behoefte, want de vergrijzing in deze regio neemt snel toe, en mantelzorgers hebben het vaak druk. Ze hopen hun hospice medio 2015 te kunnen openen. Er komen vooral vrijwilligers te werken.

RTVNoord

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Astrid ken

Astrid Young (Zus van) & Ken Stringfellow (REM) treden op in Zuidhorn

29 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
Een mix van stevige muziek en luistersongs met prachtige gitaarpartijen
Lees verder →
Sport

Doe mee met sport of cultuur via het Volwassenenfonds!

29 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Het fonds betaalt de kosten aan de sportclub organisatie.
Lees verder →
Kleiweek

Kleiweek: een week vol lezingen, workshops, wandelingen en fietstochten rond de Groninger klei

29 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
van 14 t/m 21 september bij Museum Wierdenland, Kloostermuseum Aduard en Op Maarhuizen
Lees verder →
2025-reitdieptochten

Nieuwe Reitdieptochten comité tevreden over 76e editie

29 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
Het spande er even om of het wel doorging maar nieuw bestuur zette de schouders er onder en kreeg het voor elkaar
Lees verder →
Impressie herontwikkeling camping-jachthaven briltil - hoendiep haven-1200x1200

Camping/jachthaven Briltil wordt Hoendiep Haven met 17 vrijstaande woningen

29 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
Ondertekening overeenkomst herontwikkeling door wethouder Woningbouw Hans Haze en initiatiefnemers van de herontwikkeling Stuitje, Van der Kooi en Spijkerman
Lees verder →
Kantoor

Jouw werkplek transformatie: hoogwaardige kantoorinrichting

29 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
Ben je toe aan een upgrade van je werkplek? Of je nu vanuit huis werkt of een kantoor runt, een goed ingerichte werkruimte kan echt het verschil maken. Laten we samen ontdekken hoe hoogwaardige kantoorinrichting jouw werkdag kan transformeren.
Lees verder →