Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Parkeren is blauw in Zuidhorn maar wel gratis

8 maart 2012    Zuidhorn-nieuws
Burgemeester Swart was gisteravond te gast bij de ledenvergadering van Zakenkring Zuidhorn.

De leden werden up-to-date gebracht met het Komplan en ook interessant, werd de historie nog even geschetst. Een aantal vragen ging over het parkeren en problemen die sommigen daarmee hebben.

Onlangs is namelijk een aantal bekeuringen uitgedeeld aan parkeerders die langer dan 2 uur in de blauwe zone stonden of geen zichtbare schijf achter de ruit hadden.

In ieder geval twee van deze mensen zijn daarover zo verbolgen geweest om bovenop de 86 euro die de bekeuring kost ook nog eens kosten te maken voor het plaatsen van een advertentie waarin zij hun ongenoegen uiten.

Geen reclame voor Zuidhorn en een onvriendelijk beleid en of er uitzonderingen gemaakt kunnen worden was de vraag.

Swart was hierin stellig: ”daar kunnen we niet aan beginnen”. Beleid moet je handhaven anders wordt het helemaal onduidelijk.

Dus gewoon maximaal 2 uur parkeren in de blauwe zone (te herkennen aan de blauwe strepen) en een schijf voor de ramen of de auto parkeren bij het Holtplein waar je langer mag staan.

Er komt straks zelfs een derde mogelijkheid; voorafgaand aan de werkzaamheden aan de Overtuinen wordt een achttal parkeerplaatsen gerealiseerd voor de zogenaamde stop en shop parkeerders.

Hier kun je even snel je auto parkeren (30 minuten) om een bos bloemen bij Mario te kopen of een Lot bij Lars. Deze plaatsen zijn mede dankzij de inspanningen van de Zakenkring tot stand gekomen.

Deze plekken komen naast Gruiterij Bos en Lukkien en Schultinga.
8-3-2012 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Nieuw talent orkest blazers

Altijd al een blaas- of slagwerkinstrument willen leren bespelen?

03 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Of lijkt samen muziek maken je geweldig? Dan is dit je kans!
Lees verder →
Next led 2026

HYROX Physical Fitness Test door NEXT in Zuidhorn

03 april 2026    Zuidhorn-nieuws
12 april, deelname is gratis
Lees verder →
Raadsleden met lint

Koninklijke onderscheiding voor zes vertrekkende raadsleden

01 april 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
De nieuwe raad wordt op 1 april geïnstalleerd t
Lees verder →
Martha strengholt

Martha Strengholt gaat zelfstandig verder met Afslankstudio Martha

01 april 2026    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
De behandelingen blijven zoals mijn klanten die kennen vanuit Leek
Lees verder →
Westroutekaart pronk

Pronkjewailpad werkt samen met ‘De Verbiending’ in nieuwe Westroute

01 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Inschrijven gestart
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Bewonersavonden, takkenroute en isolatieaanpak

31 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 31 maart
Lees verder →