Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Parkeerterrein sportpark De Enk Grijpskerk plek voor dorpsactiviteiten vernieuwd

15 juli 2020    Zuidhorn-nieuws
Gemeente ontwikkelde plannen in samenspraak met de voetbalvereniging, de spelweekcommissie en dorpsbelangen
Wethouder geertje dijkstra-jacobi 1 westerkwartier

Het parkeerterrein bij sportpark De Enk in Grijpskerk wordt volledig vernieuwd. Het terrein vormt een belangrijke plek voor activiteiten in het dorp en is toe aan een flinke opknapbeurt. De gemeente Westerkwartier heeft in samenspraak met de voetbalvereniging, de spelweekcommissie en dorpsbelangen plannen ontwikkeld voor de reconstructie die eind augustus van start gaat.

Gemarkeerde plek voor traditioneel kampvuur
Wethouder Geertje Dijkstra-Jacobi is blij dat de plannen snel gerealiseerd kunnen worden: “We hebben samen met de voetbalvereniging, de spelweekcommissie en dorpsbelangen de plannen uitgewerkt. Zo komt er nieuwe bestrating en een andere indeling van het terrein, met in het midden een vaste plek waar het jaarlijkse kampvuur kan branden. Samen met een barbecue en muziek vormt dit kampvuur de traditionele afsluiting van de jaarlijkse spelweek in Grijpskerk. Er komt een cirkel gemarkeerd door gebakken klinkers, zodat gecombineerd met de voorzorgsmaatregelen jong en oud van deze traditie kunnen blijven genieten, zonder dat het terrein beschadigt. Met de opknapbeurt kunnen we weer jarenlang vooruit en kan deze locatie het decor blijven van vele activiteiten in het dorp.”

Werkzaamheden rond 1 november voltooid
De werkzaamheden worden gefaseerd uitgevoerd, zodat telkens een groot deel van het parkeerterrein beschikbaar blijft voor onder meer treinreizigers en de gebruikers van het sportcomplex. De werkzaamheden beginnen eind augustus en de verwachting is – mede afhankelijk van de weersomstandigheden – dat deze rond 1 november 2020 zijn voltooid.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →