Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Pand op meest prominente plek in Zuidhorn weer bezet

4 februari 2022    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Grote verbouwing om ruimte te creëren voor meerdere functies
Brilmode 2022-roland

In het pand waar voorheen Schoenmode Land was gevestigd is al enige tijd veel activiteit, gezien de containers voor de deur en werklieden die er bezig zijn.

Het winkelpand wordt grondig aangepakt om Roland Turksema de ruimte te geven die hij nodig heeft voor zijn onderneming in Zuidhorn. Hij gaat zijn twee huidige bedrijven in het dorp, Brilmode Zuidhorn en kidzz eyes & fashion. Kinderbrillen en kinderkleding.er in huisvesten.

De wand waar achter vroeger een magazijn was is nu verwijderd en de ontstane ruimte is er bij getrokken. Hierdoor is er een enorm vloeroppervlak verkregen waar aparte ruimtes voor oogopmeting, lenzen en kantoor in komen.

Aan de Dorpsvenne zijde komt een extra entree waardoor je in de kidzz eyes & fashion. Kinderbrillen en kinderkleding. sectie komt. Naast kleding voor de jeugd komt er ook een afdeling voor babykleding. Hiermee wordt voor kinderen in alle leeftijden een groot assortiment aangeboden. De ruimte blijft een open karakter behouden, stellingen zullen als afscheidingen dienen. 
In de Hoofdstraat blijft de `hoofdingang´. Bij binnenkomst kom je eerst in Brilmode Zuidhorn, achterin de kindermode en kinderbrillen.

Eerst zal er nog flink aangepakt moeten worden met het zetten van wanden, plaatsen van plafond en leggen van een vloer. De opening staat gepland in april.

 

In Zuidhorn biedt Roland Turksema een grote keuze aan moderne en exclusieve monturen en glazen in alle variëteiten aan. Ook heeft hij alle (digitale) hulpmiddelen en machines in huis om glazen te slijpen en passend te maken.  Hij is sinds 1999 werkzaam in de optiekbranche. In oktober 2014 begon hij zijn onderneming in de Hoofdstraat. Hij is ondertussen eigenaar van meerdere brillenzaken in Zuidhorn, Leek, Groningen en Winsum.

  • Brilmode 2022
  • Brilmode 2022-vader en zoon
  • brilmode-zuidhorn 2014 vader en zoon
  • Land schoenmode tot 2022
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Grootste vis pim griffioen

Sportieve ochtend op de vissteigers

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Samen buiten zijn, leren, plezier maken en respect hebben voor vis en natuur
Lees verder →
Evert van der weit, kampioen jur jansonius en ruben talen

Jur Jansonius clubkampioen Talero

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Volgende week clubkampioenschappen van de jeugd
Lees verder →
Kinderfietsroute

Ga op fietsavontuur met je klein kinderen!

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Samen lekker fietsen en veel ervaring opdoen? Dat is niet alleen superleuk, maar ook nog eens goed voor de verkeersveiligheid voor je kleinkind én voor jezelf.
Lees verder →
Regenboog

Provincie stimuleert inclusieve samenleving met nieuwe subsidie

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Stichtingen, verenigingen en gemeenten in de provincie Groningen kunnen de nieuwe subsidie aanvragen.
Lees verder →
Driewielfiets senior groningen bereikbaar - stella dekker fotografie  (7)

Gratis een elektrische driewielfiets uitproberen

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Inwoners van de provincie Groningen kunnen vanaf maandag 7 juli een week lang gratis een elektrische driewielfiets uitproberen.
Lees verder →
Voederhaag koeien

De provincie helpt de Groningse landbouw te verduurzamen

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Een fikse korting op bomen, heggen, kruidenrijke grasmengsels voor melkveehouders en klavermengsels voor akkerbouwers
Lees verder →