Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Pand op meest prominente plek in Zuidhorn weer bezet

4 februari 2022    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Grote verbouwing om ruimte te creëren voor meerdere functies
Brilmode 2022-roland

In het pand waar voorheen Schoenmode Land was gevestigd is al enige tijd veel activiteit, gezien de containers voor de deur en werklieden die er bezig zijn.

Het winkelpand wordt grondig aangepakt om Roland Turksema de ruimte te geven die hij nodig heeft voor zijn onderneming in Zuidhorn. Hij gaat zijn twee huidige bedrijven in het dorp, Brilmode Zuidhorn en kidzz eyes & fashion. Kinderbrillen en kinderkleding.er in huisvesten.

De wand waar achter vroeger een magazijn was is nu verwijderd en de ontstane ruimte is er bij getrokken. Hierdoor is er een enorm vloeroppervlak verkregen waar aparte ruimtes voor oogopmeting, lenzen en kantoor in komen.

Aan de Dorpsvenne zijde komt een extra entree waardoor je in de kidzz eyes & fashion. Kinderbrillen en kinderkleding. sectie komt. Naast kleding voor de jeugd komt er ook een afdeling voor babykleding. Hiermee wordt voor kinderen in alle leeftijden een groot assortiment aangeboden. De ruimte blijft een open karakter behouden, stellingen zullen als afscheidingen dienen. 
In de Hoofdstraat blijft de `hoofdingang´. Bij binnenkomst kom je eerst in Brilmode Zuidhorn, achterin de kindermode en kinderbrillen.

Eerst zal er nog flink aangepakt moeten worden met het zetten van wanden, plaatsen van plafond en leggen van een vloer. De opening staat gepland in april.

 

In Zuidhorn biedt Roland Turksema een grote keuze aan moderne en exclusieve monturen en glazen in alle variëteiten aan. Ook heeft hij alle (digitale) hulpmiddelen en machines in huis om glazen te slijpen en passend te maken.  Hij is sinds 1999 werkzaam in de optiekbranche. In oktober 2014 begon hij zijn onderneming in de Hoofdstraat. Hij is ondertussen eigenaar van meerdere brillenzaken in Zuidhorn, Leek, Groningen en Winsum.

  • Brilmode 2022
  • Brilmode 2022-vader en zoon
  • brilmode-zuidhorn 2014 vader en zoon
  • Land schoenmode tot 2022
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Franshage

‘Klassiekers in de Kunst’ van Frans Hage

29 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Opening expositie op zaterdag 11 april in Galerie Zichtlijn
Lees verder →
E-waste-de-brug

Een beter milieu, begint bij De Brug!

29 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
Groep 7b/8b van basisschool De Brug uit Zuidhorn doet mee aan de EWasterace
Lees verder →
Team 1 talero jeugd met links mathijs vening

Vriendenteam Talero 1 naar promotiepoule landelijk C

29 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
voordeel is dat ze nu vaker thuiswedstrijden spelen
Lees verder →
Albert marga tuin

Efficiënt tuinbeheer: water en bodem in balans

29 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Een goed ontworpen tuin houdt niet alleen rekening met beplanting en bestrating, maar ook met waterbeheer en bodemstabiliteit
Lees verder →
20260321 zonnewensentrekking 1

Zonnewensen vervuld voor bewoners Zonnehuis Oostergast

26 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
initiatief van de Stichting Vrienden van Zonnehuis Oostergast
Lees verder →
Zwerfvuilactieaduard

“Help de wereld” en “de natuur gaat kapot”

23 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Aftrap zwerfafvaldag bij SWS De Adeborg te Aduard
Lees verder →