Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Pand op meest prominente plek in Zuidhorn weer bezet

4 februari 2022    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Grote verbouwing om ruimte te creëren voor meerdere functies
Brilmode 2022-roland

In het pand waar voorheen Schoenmode Land was gevestigd is al enige tijd veel activiteit, gezien de containers voor de deur en werklieden die er bezig zijn.

Het winkelpand wordt grondig aangepakt om Roland Turksema de ruimte te geven die hij nodig heeft voor zijn onderneming in Zuidhorn. Hij gaat zijn twee huidige bedrijven in het dorp, Brilmode Zuidhorn en kidzz eyes & fashion. Kinderbrillen en kinderkleding.er in huisvesten.

De wand waar achter vroeger een magazijn was is nu verwijderd en de ontstane ruimte is er bij getrokken. Hierdoor is er een enorm vloeroppervlak verkregen waar aparte ruimtes voor oogopmeting, lenzen en kantoor in komen.

Aan de Dorpsvenne zijde komt een extra entree waardoor je in de kidzz eyes & fashion. Kinderbrillen en kinderkleding. sectie komt. Naast kleding voor de jeugd komt er ook een afdeling voor babykleding. Hiermee wordt voor kinderen in alle leeftijden een groot assortiment aangeboden. De ruimte blijft een open karakter behouden, stellingen zullen als afscheidingen dienen. 
In de Hoofdstraat blijft de `hoofdingang´. Bij binnenkomst kom je eerst in Brilmode Zuidhorn, achterin de kindermode en kinderbrillen.

Eerst zal er nog flink aangepakt moeten worden met het zetten van wanden, plaatsen van plafond en leggen van een vloer. De opening staat gepland in april.

 

In Zuidhorn biedt Roland Turksema een grote keuze aan moderne en exclusieve monturen en glazen in alle variëteiten aan. Ook heeft hij alle (digitale) hulpmiddelen en machines in huis om glazen te slijpen en passend te maken.  Hij is sinds 1999 werkzaam in de optiekbranche. In oktober 2014 begon hij zijn onderneming in de Hoofdstraat. Hij is ondertussen eigenaar van meerdere brillenzaken in Zuidhorn, Leek, Groningen en Winsum.

  • Brilmode 2022
  • Brilmode 2022-vader en zoon
  • brilmode-zuidhorn 2014 vader en zoon
  • Land schoenmode tot 2022
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Elena vakwedstrijd (4)

Elena uit Zuidhorn hoort nu al bij de landelijke top 8 van mbo-interieurstudenten

14 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Finale vak wedstrijd interieuradviseurs op 19 en 20 maart 2026 in de Brabanthallen
Lees verder →
Fietshelling (2)

Steigerbouwers plaatsen hellingbanen brug Zuid,- Noordhorn

14 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
De verwachting is het werk in twee dagen is afgerond.
Lees verder →
Bauke mollematocht 2025 (1)

Bauke op weg naar laatste seizoen als profwielrenner

14 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Eerste week van februari in de Ronde van Valencia
Lees verder →
Tim venekamp sgp

SGP presenteert Tim Venekamp uit Niehove als lijsttrekker in het Westerkwartier

14 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Jonge ondernemer aan het roer bij eerste deelname SGP aan lokale verkiezingen
Lees verder →
Geheugenspel droomtocht visvliet

Niet vergeten: Stemmen op geheugenspel Visvliet

12 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Eise Eisinga Droomtocht Visvliet dingt mee aan Kern met Pit prijsvraag
Lees verder →
Brug noordhorn open winter

Bouw hellingbanen fietsers Noordhorn begint volgende week

09 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Brug lager: gebruik van de hellingbanen eenvoudiger
Lees verder →