Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Oranjemarkt Zuidhorn

13 maart 2016    Zuidhorn-nieuws
De borden staan, de inschrijvingen stromen binnen.
Plaatsen-borden-oranjemarkt-zuidhorn (1)

De voorbereidingen zijn al in volle gang. Alle bestuurs- en commissieleden  zijn druk bezig hun draaiboeken klaar te maken en de vergunning van de gemeente Zuidhorn is binnen.
 

Zoals u inmiddels gewend bent, gaan alle (behalve die van de kindermarkt) inschrijvingen digitaal. Inschrijven kunt u » hier. Wees daarbij zorgvuldig en compleet om teleurstellingen te voorkomen.

Aanpassing route van de markt
Dit jaar hebben wij de route van de markt moeten aanpassen. De reden hiervoor is de veiligheid van de kinderen op de kindermarkt. Omdat de brandweerkazerne aan de Boslaan tijdens Koningsdag paraat is en een uitruk van de brandweer tot gevaarlijke situaties heeft geleid hebben wij, in overleg met de Veiligheidsregio Groningen, de Boslaan en een deel van de Hanckemalaan uit de route moeten halen. De route is nu verplaatst naar de Stationsweg en de Wilhelminalaan. Daarmee is er voor de kinderen een veiliger situatie gecreëerd.

Oranjemarkt Zuidhorn
De traditionele Oranjemarkt levert een behoorlijke verkeersstroom op. De bezoekers worden naar de volgende parkeerterreinen verwezen:
|• vanuit Grijpskerk: parkeerterreinen vóór en naast het gemeentehuis en het transferium aan de Hooiweg en bij zalencentrum Balk. Wanneer de genoemde terreinen vol zijn, wordt doorverwezen naar de parkeerterreinen bij “De Rank” en de “Gasthorn”;
• vanuit Groningen: parkeerterreinen vóór en naast het gemeentehuis en het transferium aan de Hooiweg en bij zalencentrum Balk. Wanneer de genoemde terreinen vol zijn, wordt doorverwezen naar de parkeerterreinen bij “De Rank” en de “Gasthorn”.
• vanuit Niekerk/Enumatil/Gaarkeuken: parkeerterrein bij het Johan Smitpark aan de Sportlaan.
De parkeerterreinen zijn bereikbaar vanaf de N980 en de N355. Door middel van bebording en verkeersregelaars worden de bezoekers naar de parkeerterreinen verwezen. Het parkeren is gratis. In verband met de verwachte drukte verzoeken we u zoveel mogelijk met het openbaar vervoer of per fiets te komen. Voor een overzicht van de dienstregeling van Qbuzz op Koningsdag kunt u de website http://www.qbuzz.nl raadplegen of bellen met Reizigersinformatie Openbaar Vervoer: 0900-9292.

De provincie Groningen stelt voor de N980 tussen de aansluiting op de N355 (Friesestraatweg) en de Verlengde Hanckemalaan een tweezijdig stopverbod in. Deze stopverboden zijn geldig op 27 april 2016. De stopverboden houden onder meer in dat er niet in de bermen van genoemde wegen mag worden geparkeerd. Indien bezoekers toch in de berm parkeren, treedt de politie verbaliserend op.
Voor meer informatie over de Oranjemarkt kijk op http://www.oranjemarktzuidhorn.nl.

  • Plaatsen-borden-oranjemarkt-zuidhorn (2)
  • Plaatsen-borden-oranjemarkt-zuidhorn (3)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Hayemaheerd-

Niet meer slapen in het stro bij Hayemaheerd

07 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Het Strohotel, de camping, de feest- en vergaderlocatie - gaat sluiten
Lees verder →
Abutilon-2019 (3)

Jan-Chris en Greta Melishoek stoppen!

07 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Na 20 jaar Bloemenboetiek Abutilon Zuidhorn
Lees verder →
Marrit westerhuis

Verrassende expositie in Zuidhorn met still shots en storyboards

07 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
viltwerken, still shots en storyboards van haar animaties
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Heb een mooie zomer!, Doe mee met de KCA route & Voetjes-actie

07 juli 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 7 juli
Lees verder →
Airco

Koel blijven in de keuken: het belang van een goede airco

07 juli 2026    Regio-nieuws
Een drukke keuken vraagt om tempo, concentratie en constante kwaliteit, ook wanneer ovens, fornuizen en vaatwassers de ruimte snel opwarmen.
Lees verder →
Dichtclub summerproat

Dichtclub op Summerproat: 74 unieke woorden voor zes dichters

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Woorden als "schutteldoek"; en "skutteldoek"
Lees verder →